1. Головна
  2. Новини
  3. Про стан потерпілих від харчового отруєння у кафе «Рандеву» у Ковелі - у сюжеті UA: Волинь ВІДЕО

Про стан потерпілих від харчового отруєння у кафе «Рандеву» у Ковелі - у сюжеті UA: Волинь ВІДЕО

15 відвідувачів одного з ковельських кафе звернулися до інфекційного відділення Ковельської центральної районної лікарні з симптомами отруєння, двоє з них - діти. Як розповів завідувач інфекційного відділення Борис Бегаль, нині двоє пацієнтів перебувають на амбулаторному лікуванні.

Катерина Журавська разом з доньками Веронікою та Соломією від суботи у лікарні. Родина, розповідає жінка звернулася у інфекційне відділення наступного дня після святкування хрестин у одному з місцевих кафе. Зі слів жінки, на столі було багато страв. Чим саме отруїлися не знає.

- Стан хворих на сьогоднішній день легкого ступеня і середнього. Кілька хворих на завтра вже планують на виписку. Офіційно вже у трьох хворих, що поступили першими, вже підтверджений діагноз сальмонельоз, від решти хворих біоматеріал знаходиться ще у роботі, - зауважив Борис Бегаль, завідувач інфекційного відділення Ковельської ЦРЛ.


У неділю у тому ж кафе, де святкували хрестини, відзначали весілля. Нині воно зачинене. За 10 днів заклад харчування перевірять ще раз.

За порушення санітарних норм, що призвели до отруєння людей ковельські правоохоронці порушили карне провадження. Триває розслідування.

Детальніше - у сюжеті телеканалу UA: Волинь.#НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

У Ковелі поліція розслідує отруєння людей у кафе

У Ковелі поліція розслідує отруєння людей у кафе
У разі, якщо вину закладу громадського харчування доведуть, власники нестимуть відповідальність: штраф у розмірі до 1,7 тис. грн. або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.