З початку року у бюджет Ковеля позапланово надійшло понад 10 мільйонів гривень, - повідомили на засіданні виконкому


Чергове засідання виконкому розпочалось з урочистого моменту. Міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів подякували за допомогу в проведенні фестивалю “Танцююче місто”, надання залу в Палаці культури ім. Шевченка президенту ВО ”Ковельсільмаш” Миколі Заікіну, директору ТОВ “Компанія “Конкурент” Лідії Михалковській та завідуючій господарством Палацу Марії Шворак. За активну участь у житті міської громади, підтримку юних талантів, сприяння у проведенні мистецького форуму вони отримали відзнаки міської влади. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Потому було розглянуто майже 40 питань порядку денного.

З-поміж іншого члени виконкому погодили внесення змін до міського бюджету. За підсумками п’яти місяців головний кошторис позапланово отримав понад 10 мільйонів гривень. Вони будуть використані для забезпечення необхідних видатків, у яких виникла нагальна потреба.

Додаткові кошти отримають комунальники, заклади охорони здоров’я, культури, освіти, фізичної культури та спорту.

Прийняті рішення з питань захисту прав дітей, розподілу, обліку і приватизації житла, містобудування і архітектури, соціального спрямування.

Взято до відома інформації про стан охоплення дозвільними документами екологічного характеру суб”єктів господарювання на території м.Ковеля та про підготовку міського господарства до роботи в осінньо - зимовий період 2019–2020 років.#МіськийБюджет

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Понад 140 тисяч гривень з міського бюджету отримають ковельчани на лікування та соціальну підтримку

Понад 140 тисяч гривень з міського бюджету отримають ковельчани на лікування та соціальну підтримку
Кошти виділять відповідно до рішення, прийнятого на засіданні комісії з питань соціального захисту населення, призначення різних видів соціальних допомог та житлових субсидій.

У Ковелі ремонтують прибудинкові території

У Ковелі ремонтують прибудинкові території
Ведуться роботи біля двох багатоповерхівок — Мечникова, 2 та Заводській, 17. Цьогоріч планують ще відремонтувати на Володимирській, 85 та 40 років Перемоги,17.