У Волинській ОДА відзначили ковельських медиків ФОТО

В Україні професійне свято працівників галузі охорони здоров'я України відзначається щорічно у третю неділю червня. З цієї нагоди в області привітали й волинських представників галузі. На урочистості завітала заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець.

Посадовиця привітала присутніх у залі медиків та відзначила, що рівень майстерності волинських представників медичної галузі невпинно зростає. За особисті заслуги у розвитку охорони здоров’я, професіоналізм, забезпечення високого рівня надання медичної допомоги жителям області та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника, відзначено чимало працівників закладів охорони здоров'я.

Серед них – і ковельчани. Оголошено подяки голови обласної державної адміністрації заступниці головного лікаря з економічних питань комунального некомерційного підприємства Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання Ковельської міської ради Валентині Корецькій та завідувачеві Ковельського відділення екстреної медичної допомоги комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Сергію Палайді.


Джерело - Волинська ОДА

#КовельськеМТМО #ЕкстренаМедичнаДопомога

Коментарі

Читайте також