1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі масово труять собак

У Ковелі масово труять собак

Громадські активісти волонтерського об’єднання «Kovel Animals» повідомляють про масове отруєння безпритульних собак у Ковелі. Про це вони написали на своїй сторінці у соцмережі. Кажуть, що за останні два тижні у місті загинуло 10 тварин.

- Друзі, у зв'язку з масовими отруєннями собак у нашому місті (за ост. 2 тижні померло 10 тварин) специфічним препаратом (називатимемо його ПРЕПАРАТ), хочемо дати алгоритм порятунку тварин у цій ситуації.

Отож, ознаки отруєння ПРЕПАРАТОМ:
- собака збуджена, часто дихає,рот і язик вогняно-червоні, температура сильно підвищена,зіниці розширені.
- в собаки може бути рвота, піна з рота
- конвульсії, судоми

- Негайно звертайтесь до лікаря, важлива кожна хвилина,собаку можна врятувати навіть на стадії судом! Якщо можливості доставити тварину до лікаря немає, швидко починаємо антидот-терапію:
Вітамін В6 (піридоксин) на кожні 10 кг ваги 10 ампул вітаміну. Одночасно 5 ампул в кожну лапу. Через 15хв.(якщо тварина більше 10 кг) повторити введення.

- Анальгін 0.5мл+димедрол 1мл на кожні 10 кг ваги.
- Тіотриазолін 1мл на 10кг ваги
- Випоювати препаратом Атоксіл,щоб блокувати подальше всмоктування отрути!

Про загибель собак у Ковелі повідомляють й інші ковельчани на власних сторінках та у загальнодоступних групах у соцмережах.

#БезпритульніТварини #KovelAnimals

Коментарі

Читайте також

На OLX знову продають лисеня. Продавець з Ковеля

На OLX знову продають лисеня. Продавець з Ковеля
Волонтери спільноти Kovel Animals вкотре б'ють на сполох і звертаються до адміністраторів сервісу та Міністерства екології та природних ресурсів заборонити торгівлю дикими тваринами.

16 безпритульних котиків і собачок знайшли собі господарів у Ковелі

16 безпритульних котиків і собачок знайшли собі господарів у Ковелі
Вперше у нашому місті відбувся благодійний ярмарок на підтримку безпритульних тварин, який провели з ініціативи кінотеатру «Прем’єра» та за активної підтримки волонтерського об’єднання «Kovel Animals».

Ковельчан закликають взяти собі безпритульну тваринку на благодійному ярмарку 31 травня та 2 червня

Ковельчан закликають взяти собі безпритульну тваринку на благодійному ярмарку 31 травня та 2 червня
Кінотеатр «Прем’єра» та Волонтерське об’єднання «KOVEL ANIMALS» вперше у Ковелі проведуть таку акцію на підтримку котиків і собачок, яким необхідний дім та дбайливий господар.