1. Головна
  2. Новини
  3. Цього року у Ковелі проведуть реконструкцію підтрибунних приміщень стадіону «Локомотив»

Цього року у Ковелі проведуть реконструкцію підтрибунних приміщень стадіону «Локомотив»

У Ковелі впродовж двох днів працюють учасники спільного міжнародного проекту «Транскордонні центри діалогу культур Польща–Білорусь–Україна» у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2014-2020 роки, який реалізується за кошти міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Представники польського і білоруського однойменних міст Щучин та Ковеля проводять зустрічі та обговорюють робочі питання. У трьох містах на основі існуючих спортивних об’єктів будуть функціонувати спеціальні культурні центри.

У сесійній залі відбулося офіційне відкриття конференції-презентації проекту ковельчанам. Привітав гостей у Ковелі перший заступник міського голови Михайло Гетьман, який представив українську частину проекту. Він наголосив, що у нашому місті планується відновлення стадіону «Локомотив», де буде створено сучасний спортивно - культурний комплекс з глядацькими трибунами на дві тисячі місць, конференц-залом, легкоатлетичними доріжками, футбольним полем, буде здійснено благоустрій території, облаштовано парковки.

Для реалізації такого масштабного проекту необхідна значна сума коштів. Його впровадження розраховане на кілька років.

Цьогоріч завершать перший етап — реконструкцію підтрибунних приміщень, де і розміститься транскордонний центр діалогу культур. Кошторисна вартість будівництва – 32, 5 мільйона гривень. Саме на це Ковель отримав європейські гроші — 821 тисячу євро. Решту буде спрямовано з бюджету міста. Тендер виграла волинська фірма «Луцьксантехмонтаж 536», яка приступила до робіт.

Другий етап — нове будівництво мереж електропостачання, водопостачання, під’їзних шляхів, водовідведення транскордонного центру діалогу культур. Остання черга — капітальний ремонт спортивних споруд (футбольне поле з легкоатлетичними доріжками).

До розмови доєдналась координатор міжнародного проекту Анна Романюк, яка наголосила, що він має на меті розвиток туризму у містах, культурний обмін, напрацювання спільної концепції подальшої співпраці. Для цього і будуть збудовані транскордонні центри діалогу культур.

Про впровадження проекту у польському Щучині розповів його бурмістр Артур Кучинський. Напрацюваннями у цьому напрямку поділився представник білоруської сторони Олександр Амшей – начальник відділу турисько-інвестиційної діяльності Щучинського райвиконкому. Він також ознайомив присутніх з економічним потенціалом міста, його культурно-спортивною інфраструктурою.


#Локомотив #Проекти #ЄвропейськийСоюз

Коментарі

Читайте також

Байкери з Білорусі та Польщі побували у Ковелі ВІДЕО

Байкери з Білорусі та Польщі побували у Ковелі ВІДЕО
Мотопробіг відбувся на підтримку міжнародного проекту “Транскордонні центри діалогу культур”. Партнерами Ковеля у його реалізації є міста-тезки Щучин в Польщі та Білорусі. Деталі - у сюжеті 12 каналу.

Байкери з Польщі та Білорусі відвідали Ковель

Байкери з Польщі та Білорусі відвідали Ковель
Марафон відбувається у рамках спільного міжнародного проекту «Транснаціональні центри діалогу культур» за програмою транскордонного співробітництва Європейського сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».