1. Головна
  2. Новини
  3. Укрзалізниця не владнала питання з польськими митниками щодо курсування потяга Здолбунів – Хелм

Укрзалізниця не владнала питання з польськими митниками щодо курсування потяга Здолбунів – Хелм

У зв’язку з необхідністю врегулювання певних процедур із фіскальними органами Республіки Польща, починаючи з 19 червня цього року не курсуватиме поїзд №751/752 сполученням Здолбунів – Холм – Здолбунів. Про це повідомляє прес-центр Укрзалізниці.

До 18 червня включно маршрут прямування цього поїзда обмежено до станції Дорогуськ (Республіка Польща). Доїзд пасажирів зі ст. Дорогуськ до ст. Холм та зворотно здійснюється автобусним транспортом.

Нагадаємо, що причиною такої ситуації стала відсутність врегульованого питання з митними органами Республіки Польща стосовно щоденного оформлення дизельного пального, що знаходиться в паливних баках дизельного поїзда. Польська сторона вважає його комерційним вантажем, який потребує оплати відповідних податкових документів під час перетину держкордону у пункті пропуску Дорогуськ. Варто зазначити, що коли поїзд запускали, то вимог щодо оформлення дизельного пального не існувало.

Львівська залізниця просить вибачення за вимушені незручності та звертається до пасажирів із проханням урахувати ці зміни під час планування подорожей у цьому міжнародному сполученні.


#Укрзалізниця

Коментарі

Читайте також

Через неузгодженість з польськими митниками потяг до Хелма не курсуватиме

Через неузгодженість з польськими митниками потяг до Хелма не курсуватиме
Пальне, що знаходиться у паливних баках дизельпоїзда, польська сторона вважає комерційним вантажем, який потребує оплати відповідних податкових документів під час перетину держкордону.