1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі тривають навчання вчителів «Нової української школи»

У Ковелі тривають навчання вчителів «Нової української школи»

У Ковелі тривають навчання вчителів "Нової української школи", які цьогоріч та у наступному 2020 році поведуть у світ знань першокласників. Педагоги-тренери Наталія Троцюк та Наталія Ягодинець проводять заняття за новою програмою у двох навчальних закладах міста - ЗОШ №1 та ЗЗСО №12. Разом з вчителями початкових класів міських шкіл навчаються й освітяни Ковельського району.

Педагоги мають можливість вдосконалити вміння щодо використання активних методів викладання матеріалу, в основі яких лежить ігровий підхід за допомогою LEGO та інших засобів. Усе, чим вчителі планують займатися з дітьми у процесі навчання, вони виконують під час тренінгів.

Поглиблюють розуміння ролі батьків в освітньому процесі та знайомляться з різними формами співпраці з родинами, пізнають особливості інклюзивної освіти у "Новій українській школі", адже у міських школах навчається чимало школярів з особливими потребами.

- Під час навчань проведено багато практичних занять, які підвищили наш рівень професійної компетентності з реалізації завдань Державного стандарту початкової освіти. Спілкування з колегами, цікаві зустрічі, відверта розмова про особливості навчання в НУШ принесли радість, впевненість, віру в свої можливості. Дякуємо всім учасникам та організаторам тренінгу за роботу, бажання навчатись та працювати по-новому!, - зауважує вчитель початкових класів ЗЗСО №8 Наталія Перевознюк.#НоваУкраїнськаШкола #Освіта

Коментарі

Читайте також

Волинська облрада гальмує закупівлю обладнання для першокласників

Волинська облрада гальмує закупівлю обладнання для першокласників
Ковельські освітяни також очікують субвенцію з держбюджету для придбання меблів та необхідних дидактичних матеріалів для «Нової української школи». Закупівлі необхідно провести до 1 вересня.