1. Головна
  2. Новини
  3. Вперше у Ковелі цього літа запрацює кінотеатр під відкритим небом

Вперше у Ковелі цього літа запрацює кінотеатр під відкритим небом

Вперше у Ковелі цього літа запрацює кінотеатр під відкритим небом. Уже скоро у міському парку культури і відпочинку імені Лесі Українки на кілька годин розгорнеться кінотеатр просто неба. Організатори - молодіжний центр «Місто ідей» та кінотеатр «Прем'єра».

Перегляд фільму у парку - це не просто затишний відпочинок, це гарна альтернатива для молоді провести вечірній час цікаво і з користю. Вашій увазі - українська комедія «Герой мого часу».

Показ відбудеться у тестовому режимі. Глядачів чекають 21 червня о 22:00 у парку їм. Лесі Українки (паркова сцена). З собою взяти: пледи, термокружки з чаєм та гарний настрій.

Молодіжний центр «Місто ідей» щиро дякує кінотеатру «Прем'єра» за підтримку в реалізації кінопоказів просто неба. Показ фільму проводиться за підтримки автора Арт-хаус Трафік (Arthouse Traffic).

Довідково:

«Герой мого часу» — український комедійний фільм, повнометражний дебют Тоні Ноябрьової. Прем'єра фільму відбулася 15 липня 2018 року на 9-му Одеському міжнародному кінофестивалі, а в широкий український кінопрокат стрічка вийшла 20 вересня 2018 року. Фільм розповідає історію «маленької людини», хлопця «з сусіднього двору», що живе в складному та суперечливому світі. Герой намагається знайти сенс свого існування у великому місті та приїжджає в столицю в пошуках щастя.
#Кінотеатр #МістоІдей #Дозвілля

Коментарі

  • Молодіжний центр Місто ідей
    КовельPost дякуємо за постійну інформаційну підтримку наших заходів! Запрошуємо завтра переглянути фільм разом з нами.
    Відповісти

Читайте також

16 безпритульних котиків і собачок знайшли собі господарів у Ковелі

16 безпритульних котиків і собачок знайшли собі господарів у Ковелі
Вперше у нашому місті відбувся благодійний ярмарок на підтримку безпритульних тварин, який провели з ініціативи кінотеатру «Прем’єра» та за активної підтримки волонтерського об’єднання «Kovel Animals».

Ковельчан закликають взяти собі безпритульну тваринку на благодійному ярмарку 31 травня та 2 червня

Ковельчан закликають взяти собі безпритульну тваринку на благодійному ярмарку 31 травня та 2 червня
Кінотеатр «Прем’єра» та Волонтерське об’єднання «KOVEL ANIMALS» вперше у Ковелі проведуть таку акцію на підтримку котиків і собачок, яким необхідний дім та дбайливий господар.