1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі перебуває група дітей з Туреччини. З ними зустрівся міський голова Олег Кіндер

У Ковелі перебуває група дітей з Туреччини. З ними зустрівся міський голова Олег Кіндер

Сьогодні міський голова Олег Кіндер зустрівся з групою учнів та педагогів, які прибули у Ковель з турецького міста Бурса. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Гості приїхали на запрошення колективу міської гімназії імені Олени Пчілки. Нещодавно цей навчальний заклад започаткував співпрацю з державною школою Туреччини. Гімназисти разом зі своїми наставниками уже відвідали Бурсу. Для них була організована цікава програма, багато пізнавальних екскурсій. Аби краще зрозуміти побут цієї країни, її історію, традиції, проживали усі в турецьких сім’ях.

Тепер українські родини приймають у себе гостей. Варто сказати, що програма візиту теж дуже насичена. Делегація побувала у Львові, Луцьку. У планах - екскурсія у Київ, поїздка на Шацькі озера і, звісно, знайомство з Ковелем.

Олег Олексійович привітав юних мешканців Бурси та їх наставників, побажав їм приємного відпочинку в Україні, цікавих знайомств, спілкування з однолітками. На його думку, такі візити дуже корисні як для українських, так і турецьких дітей, адже це допомагає відкрити і зрозуміти, чим живе інша країна, взяти щось корисне для себе, поліпшити знання англійської.

Гості цікавились справами міста, системою освіти в Україні, повноваженнями міського голови. Олег Кіндер запропонував школярам відчути себе у ролі керманича міста, сфотографувавшись у сесійній залі.


#Освіта #ОЛегКіндер

Коментарі

Читайте також

У Ковельському промислово-економічному коледжі пролунав останній дзвінок ФОТО

У Ковельському промислово-економічному коледжі пролунав останній дзвінок ФОТО
Кращих студентів коледжу нагороджено грамотами та подяками за спортивні досягнення, активну участь у громадській діяльності та створення позитивного іміджу навчального закладу.

У Ковелі тривають навчання вчителів «Нової української школи»

У Ковелі тривають навчання вчителів «Нової української школи»
Усе, чим педагоги планують займатися з першокласниками у процесі навчання, вони виконують під час тренінгів, вдосконалюють активні методи викладання в ігровій формі, пізнають особливості інклюзивної освіти в НУШ.