1. Головна
  2. Новини
  3. 30 червня, у День молоді, вперше у Ковелі відбудеться фестиваль фарб Холі

30 червня, у День молоді, вперше у Ковелі відбудеться фестиваль фарб Холі

У подарунок до Дня молоді Ковельський Молодіжний центр «Місто ідей» готує Фестиваль фарб Холі. Ця подія у нашому місті відбудеться вперше, проте подібні заходи давно «прижилися» в інших містах України та за кордоном. Країна походження Фестивалю фарб Холі - Індія. Холі - це індійське народне свято на честь приходу весни.

Проте, в Україні та інших європейських країнах здебільшого фарби Холі використовуються для організації яскравої молодіжної вечірки, дитячих розваг і сімейного відпочинку.

У Ковелі ж мета проведення фестивалю - подарувати молоді незабутні емоції, дозволити насолодитися різнобарв'ям життя без алкоголю і наркотиків, натанцюватись досхочу і зробити яскраві фото на пам'ять.

Ідею команди Молодіжного центру організувати Фестиваль фарб у Ковелі підтримали у міській раді, а також місцеві підприємці. Свято допоможуть створити відділ культури Ковельської міської ради, запальна ведуча Альона Корнелюк, Сім’я ресторанів Classic та драйвовий Dj Mario, магазин музичних інструментів «До Мажор», школа танцю «M-Jump Dance School». Фарби Холі від сьогодні можна придбати у магазині «Кулька», що знаходиться на бульварі Лесі Українки.

Організатори не рекомендують приходити на свято зі своєю фарбою, а купити у спеціалізованому магазині, де її попередньо перевірено і зазначено безпечність для шкіри та одягу.

Фестиваль проходитиме 30 червня 2019 року з 19 до 23 години у центральному парку міста. Вхід на захід вільний. Вік учасників необмежений.

Обов’язковий дрес-код - білий або світлий одяг, якого не шкода зробити максимально яскравим. Проте фарбу Холі легко відіпрати. Організатори обіцяють, що усі гості додому підуть з яскравим одягом і феєричними емоціями.

Відео з подібного заходу на YouTube "Festival of Colors - World's BIGGEST color party"
#МістоІдей #Дозвілля

Коментарі

Читайте також