1. Головна
  2. Новини
  3. Концерт української музики просто неба: у Ковель завітав духовий оркестр з Володимира

Концерт української музики просто неба: у Ковель завітав духовий оркестр з Володимира

Сьогодні на привокзальній площі для ковельчан та гостей нашого міста грав духовий оркестр ветеранів «Арсен», що з міста Володимира-Волинського. Колектив мандрує Україною з метою популяризації української музики. У рідному місті уже звикли до виступів музикантів на вулицях.

На сценічних майданчиках просто неба вони часто грають з благодійною метою. Збирають кошти тим, кому потрібна допомога: українським бійцям, дітям-сиротам, волинським храмам, хворим на лікування. А ще оркестр є постійним учасником різноманітних концертів та фестивалів народної творчості, що відбуваються як на Волині, так і за кордоном, зокрема у Польщі.

Цього разу, як розповіли музиканти, вони мандрують українськими міста та збирають кошти для відродження української музики, яку вони популяризують. Завдяки пожертвам вдячних слухачів і мають можливість виступати перед аудиторією у різних містах та містечках.

У Ковелі сивочолі музики у вишиванках та солом'яних капелюхах виконували популярні патріотичні мелодії, українські пісні, марші, музичні композиції різних часів.#Благодійність

Коментарі

Читайте також

«Хочеться жити», - 21-річна ковельчанка просить допомоги

«Хочеться жити», - 21-річна ковельчанка просить допомоги
Анастасія Джум має складні онкологічні захворювання, перенесла кілька операцій та хіміотерапії. Лікарі попередили про необхідність термінового видалення ще однієї пухлини. Коштів для порятунку життя родина не має.