1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі поблизу привокзальної площі з'явився ретро-велосипед

У Ковелі поблизу привокзальної площі з'явився ретро-велосипед

У Ковелі на вулиці Сагайдачного, поблизу міськрайонного центру зайнятості та привокзальної площі, з'явився ретро-велосипед. Як повідомили у відділі містобудування та архітектури, ковану декоративну скульптуру виготовили ковельські ковалі Микола Бідюк та Анатолій Муха. Втілення архітектурного задуму і його фінансування належить місцевому підприємцю Ігорю Герасімову.

Поряд із ретро-велосипедом обладнано місце для паркування уже сучасного велотранспорту. Крім того, коштом цього ж мецената здійснено благоустрій прилеглої території будинку Сагайдачного 6в. Для безпеки пішоходів виготовлено та встановлено металеву огорожу, яка розділяє проїжджу частину і тротуар. Біля магазинів з'явилися нові зелені насадження.


#Благоустрій

Коментарі

  • Ковельчанин
    Прекрасна ідея, а може коваля увіковічнити, символ міста?
    Відповісти

Читайте також

Сесія міськради розгляне документ про впорядкування розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у Ковелі

Сесія міськради розгляне документ про впорядкування розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у Ковелі
Постійна депутатська комісія погодила відповідний проект рішення, аби припинити хаотичне розміщення павільйонів та створити однакові умови для підприємців, які здійснюють торгівлю чи надають послуги у кіосках.