1. Головна
  2. Новини
  3. Сесія міськради розгляне документ про впорядкування розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у Ковелі

Сесія міськради розгляне документ про впорядкування розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у Ковелі

Учора завершила своє засідання комісія з питань житлово-комунального господарства, екології та благоустрою міста, комунального майна, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення під головуванням Вадима Ткачука. Присутні члени комісії: Геннадій Кіндер, Сергій Кошарук, Володимир Косцьов'ят, Святослав Степанюк та Сергій Янок. Про це інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

У ході роботи розглянуто 30 питань, левова їх частка стосувалась розроблення, надання дозволу або ж затвердження детальних планів територій. Інформувала з цього приводу депутатів начальник відділу містобудування та архітектури Людмила Мурай.

Найгостріша дискусія розгорілась під час обговорення проекту рішення щодо впорядкування розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, тимчасових конструкцій та елементів благоустрою на території міста Ковель.

Аби припинити їх хаотичне розміщення та створити однакові умови для усіх підприємців, що здійснюють торгівлю чи надають послуги у павільйонах, кіосках, покращити їх архітектурний вигляд, напрацьовано відповідний документ.

Не погодились зі змінами підприємці квіткового ринку. Тому була скликана додаткова нарада, де їм були надані роз’яснення та узгоджено позиції сторін. Зокрема, у подальшому вони здійснюватимуть свою діяльність на вулиці Театральній (поряд з нічним клубом “Кіно”), де будуть встановлені квіткові павільйони.

Потому члени комісії продовжили своє засідання та підтримали проект рішення. Якщо за нього проголосують обранці громади на сесії, то на його основі буде розроблятись комплексна схема розміщення тимчасових споруд в місті, що включатиме вимоги до благоустрою прилеглої території та архітектурне рішення споруд.#Депутати #СесіяМіськоїРади #ТимчасовіСпоруди #Підприємці #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

У Ковелі обиратимуть директорів трьох шкіл, які стануть ліцеями

У Ковелі обиратимуть директорів трьох шкіл, які стануть ліцеями
Цьогоріч закінчуються трудові договори з трьома керівниками загальноосвітніх навчальних закладів міста. Нових директорів прийматимуть на посади на конкурсній основі. Крім того, заклади освіти перейменують.

Міський бюджет Ковеля перевиконано. Скільки коштів і на які потреби підуть - вирішували депутати

Міський бюджет Ковеля перевиконано. Скільки коштів і на які потреби підуть - вирішували депутати
23 травня відбулось засідання Ковельської міської ради. Бюджетні питання стосувалися не лише розподілу отриманих понад план податків, а й коштів з обласного бюджету, виділених на ремонт доріг та «Нову українську школу».