1. Головна
  2. Новини
  3. Депутати міськради та юні таланти Ковеля побували у виховній колонії

Депутати міськради та юні таланти Ковеля побували у виховній колонії

З ініціативи служби у справах дітей, за підтримки депутатів міської ради, членів спостережних комісій міста й області та піклувальної ради до Дня захисту дітей у виховній колонії було організовано святковий захід за участі вихованців студії естрадного співу "Зорепад". Повідомляє Ковель News.

Від міської влади та депутатського корпусу хлопців привітала секретар міської ради Віра Федосюк та депутат Володимир Косцьов’ят. Вони побажали їм здоров’я, цінувати кожну хвилину життя і пам’ятати, що за межами установи їх чекають рідні. До вітання долучився представник обласної спостережної комісії Георгій Корнієвський, який звернувся із зиченнями не втрачати надії, вірити в краще та докладати всіх зусиль, аби якнайшвидше повернутися додому.

Концертна програма під керівництвом Руслани Шацької була підготовлена на вищому рівні. Яскраві сценічні костюми, запальні пісні про наш край, дитинство, дружбу, кохання, мрії та відпочинок, родину та мирне небо. Звучали вони українською та англійською мовами, додавали святкового настрою не лише вихованцям установи, а й присутнім дорослим.

Начальник Ковельської виховної колонії Іван Абрамчук подякував артистам та гостям за підтримку у проведенні заходу. Він також адресував вітання вихованцям з побажаннями впевненості в завтрашньому дні, виваженості у своїх вчинках, миру та швидкого повернення додому.

Організатори заходу дякують депутатам міської ради фракцій «Батьківщина», «Свобода», «Самопоміч», членам спостережної комісії та піклувальної ради, приватним підприємцям за організацію «солодкого столу» для вихованців установи та придбаний спортивний інвентар.


#ВиховнаКолонія #Депутати

Коментарі

Читайте також

У вишитих краватках та з рушниками: як відзначили День вишиванки у Ковельській виховній колонії

У вишитих краватках та з рушниками: як відзначили День вишиванки у Ковельській виховній колонії
Засудженим розповіли, що колись за вишиту сорочку можна було потрапити до в'язниці. Та українці завжди пишалися своїми національними традиціями, вважаючи за честь носити вишиванки.