1. Головна
  2. Новини
  3. Юнакам у Ковельській виховній колонії розповіли про небезпеку СНІДу

Юнакам у Ковельській виховній колонії розповіли про небезпеку СНІДу

Вихованці Ковельської колонії мали можливість стати активними слухачами інформативної відеолекції про ВІЛ/СНІД, яку підготувала лікар-інфекціоніст, викладач медичного коледжу Ірина Мизовець.

Юнакам розповіли про зростання кількості випадків інфікування на вірус імунодефіциту людини. Надзвичайно швидкими темпами недуга поширюється серед осіб вікової категорії 15–20 років. Уразливими серед означеної вікової групи в Україні є засуджені, які перебувають у пенітенціарних установах для неповнолітніх.

Фахівець звернула увагу на злободенність питання, оперуючи новими фактами про вірус, поділилася досвідом роботи у цьому напрямку, розповіла про перебіг захворювання та шляхи інфікування, як вберегтись від небезпечного захворювання.

Вихованці не соромились бути відвертими, ставили запитання, дискутували.

- У роботі з молоддю важливо бути щирим та обізнаним у своїй сфері діяльності, аби донести необхідну інформацію та навчити. Висвітлюючи суспільно важливі теми, ми навчаємо молодь бути більш обачними та свідомими громадянами, - зауважила директорка Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк.


Юрій Філаретов, заступник начальника колонії, у зверненні до юнаків наголосив, що проблема ВІЛ/СНІД може торкнутися кожного. Тож потрібно, перш за все, бути поінформованим та вести здоровий спосіб життя.

#ВиховнаКолонія

Коментарі

Читайте також