1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельська лікарня отримає дороговартісний УЗД-апарат

Ковельська лікарня отримає дороговартісний УЗД-апарат

У чотири волинські лікарні куплять УЗД-апарати на понад пів мільйона євро. Про це повідомляють на сторінці "Зниження рівня захворюваності на хвороби системи кровообігу-Волинська ОДА" у соцмережі Фейсбук.

Уже за три місяці у чотири медзаклади Волині надійде якісна техніка від одного з провідних світових виробників медичного обладнання – Philips.

Вартість договору – 552 298 євро (або понад 17 мільйонів гривень). У цю суму обійшлася закупівля 9-ти апаратів ультразвукової діагностики різних модифікацій. Чотири з них потраплять у Волинську обласну клінічну лікарню, три – у Луцьку міську клінічну лікарню, по одному – у Ковельську центральну районну та Нововолинську центральну міську лікарні.

- Виходимо на фінішну пряму в реалізації субпроекту. Втішені, що «Philips» став нашим надійним партнером, взявши участь в обох фазах торгів на закупівлю медобладнання для закладів вторинного і третинного рівня надання послуг, – наголосив Ігор Ващенюк.


До слова, наразі триває підписання інших угод із усіма постачальниками, які перемогли у лотах другої фази закупівель обладнання для лікарень Волині. Відповідно до документів, постачання мають відбуватися за 3-4 місяці. Загальна вартість закупленого – у межах 3,5 мільйона доларів США.#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковелі працюють тимчасові пункти вакцинації ВІДЕО

У Ковелі працюють тимчасові пункти вакцинації ВІДЕО
З 1 вересня 2019 року діти без щеплень не допускатимуться до навчальних закладів. Це стосується дитячих садків, шкіл, профтехучилищ та вишів. А працівники, які відмовились від вакцинації, будуть відсторонені від виконання обов'язків, - каже лікар-інфекціоніст Зоряна Кубах.

П’ятеро медичних працівників Ковельського МТМО стали лауреатами міської премії

П’ятеро медичних працівників Ковельського МТМО стали лауреатами міської премії
Цього року вперше у Ковелі запроваджено фінансова заохочення у розмірі п'яти мінімальних зарплат для кращих фахівців закладів охорони здоров'я. З нагоди Дня медичного працівника за сумлінну працю Подяками відзначено й інших медиків.