1. Головна
  2. Новини
  3. П’ятеро медичних працівників Ковельського МТМО стали лауреатами міської премії

П’ятеро медичних працівників Ковельського МТМО стали лауреатами міської премії

Сьогодні під час урочистостей до Дня медичного працівника міський голова Олег Кіндер вручив кращим представникам МТМО дипломи лауреатів Ковельської міської премії у п’яти номінаціях. Про це повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

До професійного свята вони отримали матеріальну винагороду у розмірі п’яти мінімальних зарплат.

“Кращий лікар хірургічного профілю” – Олександр Голуб, завідувач (лікар-хірург судинний) відділенням інтервенційної радіології (рентгенохірургічного блоку) ЦРЛ

Закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. З січня 2017 року - на посаді лікаря-хірурга з надання екстреної хірургічної допомоги хірургічного відділення центральної районної лікарні Ковельського МТМО. З листопада 2018 року - завідувач відділення інтервенційної радіології (рентгенохірургічного блоку). За кілька місяців роботи у Ковелі ангіографа провів 60 стентувань, 114 ангіографій, 11 балонних ангіопластик периферичних артерій, 5 тромбоекстракцій. Встановив 5 кардіостимуляторів. Голуб О.М. щорічно проводить понад 250 складних судинних операцій.

«Кращий лікар терапевтичного профілю» - Тетяна Приходько, завідувач (лікар-анестезіолог) відділенням анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії ЦРЛ.

Тетяна Василівна Приходько - випускниця Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. З березня 2017 року - на посаді лікаря-анестезіолога відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Ковельського пологового будинку. З лютого 2018 - завідувач відділенням анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії (лікар-анестезіолог) центральної районної лікарні. Забезпечує анестезіологічний супровід при малоінвазивних ангіографічних втручаннях на серці та головному мозку. В роботі з тяжкими реанімаційними хворими керується сучасними міжнародними стандартами та протоколами лікування.

«Кращий лікар діагностичних служб» - Іван Фіц, лікар-ендоскопіст діагностичного відділення ЦРЛ. Закінчив у 2008 році Дніпропетровську державну медичну академію. Лікар проводить кваліфіковані обстеження із застосуванням хірургічних та ендоскопічних методів, впроваджує у практику нові високоефективні методики дослідження. Виконав 520 оперативних втручань на прямій кишці та анальному каналі, зокрема геморойектомія, висічення анальної тріщини, операції при парапроктитах, висічення пара ректальної нориці, видалення поліпів та доброякісних новоутворів прямої кишки. За рік провів 300 колоноскопій та 600 ФЕГДС.

«Кращий лікар загальної практики-сімейної медицини» - Любов Нестеренко, лікар загальної практики-сімейний лікар міської амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 Центру первинної медико-санітарної допомоги. Закінчила у 1978 році Львівський державний медичний інститут. З березня 2013 року працює на посаді лікаря загальної практики-сімейний лікар міської амбулаторії сімейної медицини №1 Центру первинної медико-санітарної допомоги Ковельського МТМО. Володіє всіма доступними методами сучасної діагностики та лікування терапевтичних захворювань, надання невідкладної медичної допомоги хворим терапевтичного профілю. Багато уваги приділяє запровадженню в практику досягнень медичної науки, що дозволяє поліпшувати організацію та якість терапевтичної допомоги населенню.

«Кращий молодший спеціаліст з медичною освітою» - Світлана Кузьмінець, сестра медична стаціонару (перев’язувальна) Центру ендоурології та літотрипсії ЦРЛ. Закінчила у 1992 році Брестське медичне училище за спеціальністю «сестринська справа». Спочатку працювала у Старовижівській центральній районній лікарні. З 2005 року - в хірургічному відділенні центральної районної лікарні Ковельського МТМО.
З грудня 2018 року - у стаціонарі (перев’язувальної) Центру ендоурології та літотрипсії центральної районної лікарні, де і працює до нині.

У переддень свята медичних працівників привітали представники міської та районної влади, вручили Подяки за сумлінну працю. Серед нагороджених – лікарі, медична сестра, фельдшер, сестра-господиня, технічний фахівець МТМО, Ковельського відділення Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Ковельського міжрайонного відділу державної установи «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України», викладачі медичного коледжу.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також