1. Головна
  2. Новини
  3. У Центрі Ендоурології Ковельського МТМО лікарі врятували життя двом пацієнтам з онкохворобами

У Центрі Ендоурології Ковельського МТМО лікарі врятували життя двом пацієнтам з онкохворобами

Про успішне проведення двох складних операцій з видалення пухлин, проведених у Центрі Ендоурології, - повідомили на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук.

Прооперовані два пацієнта з різних куточків України, з великими, надзвичайно складними пухлинами нирки та пухлиною заочеревинного простору.

У першому випадку проведено радикальну нефректомію зліва. Маса пухлини становила 2 кг. Операція тривала 1 год 20 хв. Крововтрата - 10 0мл.

Іншому пацієнту лікарі видалили пухлину заочеревинного простору вагою півтора кілограма. Операція тривала 1 год 40 хв. Крововтрата - 150 мл.

Пухлини видалені повністю й відправлені на патогістологічне дослідження. Оперативні виконувала бригада потужних фахівців – Дмитрів В.Я., Самчук О.О., Валецький Р.Ю., Зубок М.О., Мазурок С.М., Голик Ю.І., Антонюк Р. М., Овечко М.Є., Шум О.П.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковелі працюють тимчасові пункти вакцинації ВІДЕО

У Ковелі працюють тимчасові пункти вакцинації ВІДЕО
З 1 вересня 2019 року діти без щеплень не допускатимуться до навчальних закладів. Це стосується дитячих садків, шкіл, профтехучилищ та вишів. А працівники, які відмовились від вакцинації, будуть відсторонені від виконання обов'язків, - каже лікар-інфекціоніст Зоряна Кубах.