1. Головна
  2. Новини
  3. Директору Ковельського промислово-економічного коледжу присвоєно звання «Відмінник освіти»

Директору Ковельського промислово-економічного коледжу присвоєно звання «Відмінник освіти»

Міністерством освіти і науки України присвоєно звання «Відмінник освіти» директору Ковельського промислово-економічного коледжу ЛНТУ, кандидату технічних наук Тетяні Василівні Селівончик.

Минулого вівторка в урочистій обстановці ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук вручив посвідчення і нагрудний знак ковельчанці.

Тетяна Селівончик - кандидат технічних наук, доцент, викладач вищої математики, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист. У Ковельському промислово-економічному коледжі Луцького національного технічного університету працює з 2005 року. З 2012 року – обіймає посаду директора навчального закладу.

Вона знана і шанована у нашому місті й області людина, яка користується високим авторитетом серед колег, студентів, їх батьків, громадськості. Працювала на благо громади міста Ковеля як депутат міської ради шостого скликання (2010-2015рр.).

За роки своєї діяльності неодноразово нагороджувалася грамотами Волинської обласної державної адміністрації, обласного управління освіти і науки України, Луцького національного технічного університету.

Бажаємо їй подальших успіхів у відповідальній і нелегкій праці, нових вагомих звершень і здобутків, творчого зростання й великого особистого щастя!


#КовельськийПЕК #Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковельському промислово-економічному коледжі пролунав останній дзвінок ФОТО

У Ковельському промислово-економічному коледжі пролунав останній дзвінок ФОТО
Кращих студентів коледжу нагороджено грамотами та подяками за спортивні досягнення, активну участь у громадській діяльності та створення позитивного іміджу навчального закладу.

Ковельські студенти - кращі слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів

Ковельські студенти - кращі слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів
У Луцьку відбувся конкурс професійної майстерності, у якому взяли участь майбутні автослюсарі та автомеханіки із шести навчальних закладів області. Перемога у Ковельського ЦПТО, друге місце - у Ковельського ПЕК.