Ковельчанка Юлія Ткач здобула золоту медаль на Європейських іграх ВІДЕО


Сьогодні, 28 червня, відбувся фінальний поєдинок між ковельчанкою Юлією Ткач, яка представляє Україну у вільній боротьбі на ІІ Європейських іграх, з представницею Азербайджану Ельмірою Гамбаровою.

Українська чемпіонка здобула беззаперечну перемогу на килимі у боротьбі за золоту медаль. Вітаємо Юлію з черговим досягненням на престижних європейських змаганнях і бажаємо й надалі успіхів у спорті!

- Взагалі задоволена, адже я перемогла. Але, безперечно, були й помилки і є над чим працювати. Помилки тактичного характеру: десь перестояла, невчасно зробила атаку… будемо працювати, я розумію, де схибила. Проте, коли виходиш на килим, з хвилюванням важко впоратися. Напевно, у цьому вся суть спорту – проявляти себе в миті емоційного напруження, що не завжди вдається. Але помилки нас вчать, змушують рухатися далі, удосконалюватися. Адже й суперники теж не стоять на місці, - зауважила чемпіонка в інтерв'ю спортивним журналістам НОК України.


Загалом в активі збірної команди України на ІІ Європейських іграх станом на вечір 28 червня 32 нагороди: 9 золотих, 12 срібних, 11 бронзових.


Фінальний поєдинок Юлії Ткач ВІДЕОНагородження Юлії Ткач золотою медаллю ВІДЕО


#ВільнаБоротьба #Спорт #ЮліяТкач

Коментарі

Читайте також

Четверо ковельчан представлятимуть Україну на ІІ Європейських іграх в Мінську ФОТО

Четверо ковельчан представлятимуть Україну на ІІ Європейських іграх в Мінську ФОТО
Тетяна Коб (бокс), Юлія Ткач (вільна боротьба), Юрій Вандюк та Андрій Рибачок (веслування) захищатимуть честь держави на головних спортивних іграх європейського континенту, які стартують сьогодні у Білорусі.