1. Головна
  2. Новини
  3. На перший показ фільму просто неба у Ковелі завітало понад три сотні глядачів

На перший показ фільму просто неба у Ковелі завітало понад три сотні глядачів

Молодіжний центр «Місто ідей» та Кінотеатр «Прем'єра» оголошують сезонний проект «Кіно просто неба» відкритим! Перший показ і уже аншлаг - на фільм завітали понад 300 глядачів, - повідомила керівниця молодіжного центу Людмила Зубарєва.

Дивилися українську комедію «Герой мого часу», 2018 р. Проект у Ковелі реалізовується у правовому полі завдяки співпраці кінотеатру «Прем'єра» та компанії «Arthouse Traffic».

Технічно роботу проекту забезпечують Молодіжний центр «Місто ідей» та Народний дім «Просвіта».

Особливу подяку організатори висловлюють юним волонтерам, які прийшли на перегляд фільму та допомогли з розміщенням лавок. А ще дякують поліції за забезпечення охорони упродовж всього заходу.

Крім того, Людмила Зубарєва дякує за підтримку молодіжних ініціатив та реалізацію цього проекту: директорам кінотеатру «Прем’єра»: Руслані та Юрію Цюп'яшукам, директору НД «Просвіта» Михайлу Пірожику, команді фотографів Молодіжного центру - Арсену Вороб'ю (Nathan Nyx) та Денису Вальтеру.

Вхід на перегляд фільмів просто неба вільний. За розкладом показів цього літа запрошують стежити на сторінках організаторів у Фейсбук Молодіжний центр «Місто ідей» та Кінотеатр «Прем'єра», інстаграм @ideas_city @kinoteatrpremiera.


#Кінотеатр #МістоІдей #Дозвілля

Коментарі

Читайте також