1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельському ПЕК відбулась урочиста церемонія вручення дипломів та випускний ФОТО

У Ковельському ПЕК відбулась урочиста церемонія вручення дипломів та випускний ФОТО

27 червня у Ковельському промислово-економічному коледжі відбулася урочиста церемонія вручення дипломів молодшого спеціаліста. Про це повідомили на сайті навчального закладу.

З привітаннями до студентів-випускників звернулась директор коледжу Тетяна Селівончик, яка зазначила, що коледж пишається своїми студентами, їхніми здобутками, досягненнями, завжди пам’ятає своїх випускників і підтримує їх на професійному рівні.

Випускники також почули привітання та настанови від почесних гостей свята та, в свою чергу, не шкодували добрих слів, дякували викладачам за знання, досвід і душевне тепло, яким вони були оточенні під час навчання у коледжі.

Звичайно був і святковий концерт, підготовлений студентами коледжу. Це незабутні хвилини для всіх і для викладачів, які відпускають своїх вихованців у життя, і для студентів, які залишають свій альма-матер, і для батьків, які побачили своїх дітей дорослими.#КовельськийПЕК #Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковельському промислово-економічному коледжі пролунав останній дзвінок ФОТО

У Ковельському промислово-економічному коледжі пролунав останній дзвінок ФОТО
Кращих студентів коледжу нагороджено грамотами та подяками за спортивні досягнення, активну участь у громадській діяльності та створення позитивного іміджу навчального закладу.