1. Головна
  2. Новини
  3. 5 липня у Ковелі - кіно під відкритим небом: сімейна комедія «Великий злий лис та інші історії»

5 липня у Ковелі - кіно під відкритим небом: сімейна комедія «Великий злий лис та інші історії»

5 липня о 21.45 ковельчан та гостей міста чекають на парковій сцені, де відбудеться показ чергового фільму під відкритим небом. Цього разу організатори - молодіжний центр «Місто ідей» та кінотеатр «Прем'єра», підготували цікаву сімейну комедію «Великий злий лис та інші історії».

Довідково:
«Великий злий лис та інші історії» (фр. Le Grand Méchant Renard et autres contes...) — франко-бельгійський анімаційний фільм 2017 року, знятий режисерами Патріком Імбером і Бенжаміном Реннером. Фільм здобув Премію «Люм'єр» як найкращий анімаційний фільм та французьку національну кінопремію «Сезар» у категорії «Найкращий анімаційний фільм». Стрічка складається з трьох окремих сюжетів: «Доставити дитину», «Великий злий лис» та «Ми повинні врятувати Різдво».

На перший погляд може здаватися, що в сільській місцевості все тихо та гладко, та це не так. Насправді сільське життя сповнене неймовірними подіями і пригодами. Наприклад, одного разу перелітна лелека підкидає кроликові й поросяті дитинча з проханням доставити його за адресою. Іншого дня лис мимоволі стає квочкою для трьох курчат, які кличуть його мамою та вимагають турботи. А вже як справа доходить до Різдва, тут веселощі охоплюють усю ферму й навколишні ліси.#Кінотеатр #МістоІдей #Дозвілля

Коментарі

Читайте також

На перший показ фільму просто неба у Ковелі завітало понад три сотні глядачів

На перший показ фільму просто неба у Ковелі завітало понад три сотні глядачів
За розкладом наступних сеансів організатори: Молодіжний центр «Місто ідей» та кінотеатр «Прем'єра», повідомлятимуть завчасно. Вхід на перегляд фільмів сезонного проекту «Кіно просто неба» вільний.