1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі затримали крадія речей на пляжі

У Ковелі затримали крадія речей на пляжі

У Ковелі затримали особу, яка може бути причетною до викрадення чужих речей. Про це повідомили у патрульній поліції Волині.

День Нацполіції ковельські патрульні відзначили по-особливому – оперативно та професійно затримали підозрюваного в грабежі.

Близько 16 години на службу 102 громадянка повідомила, що невідома особа забрала особисті речі людей на пляжі та направилась в бік 13 школи. Заявники переслідували чоловіка, однак не могли наздогнати.

Оперативне сповіщення дало максимально ефективний результат: екіпаж патрульних у складі Сергія Левщука та Богдана Пархонюка прибув за 6 хвилин, виявив особу, яка підходила під орієнтування, та затримав її, спільно з поліцією охорони.

Заявниця впізнала чоловіка, що саме він забрав речі. 22-річного лучанина освідували в Ковельському медзакладі та передали слідчому для ведення подальших дій.
#ПатрульнаПоліція

Коментарі

Читайте також

Ковельська патрульна взяла участь у складних пригодницьких перегонах та посіла друге місце

Ковельська патрульна взяла участь у складних пригодницьких перегонах та посіла друге місце
Gorgany Race - одна з найскладніших гонок в Україні, що відбуваються щороку у горах з важкопрохідним рельєфом. Ірина Зінчук з подругою з Луцька здолали 43 км за 10 год. 27 хв. Це кращий результат, ніж у чоловічої команди.