1. Головна
  2. Новини
  3. Показ дитячих вечірніх суконь та бульбашкове шоу: як відзначили День міста маленькі ковельчани

Показ дитячих вечірніх суконь та бульбашкове шоу: як відзначили День міста маленькі ковельчани

Гарне та веселе свято для маленьких ковельчан та їхніх батьків до Дня міста підготували представники Event-агентства "Chocolate". Цікавий розважальний захід відбувся 7 липня на парковій сцені.

- Улюблені казкові герої наробили галасу на весь Ковель! Запальні розваги, конкурси, естафети та енергійна музика змусили прокинутися всіх "нехочух"! Радості дітей не було меж! Гучний сміх лунав повсюди! Малеча з захопленням долала вигадані перешкоди, пританцьовувала та плескала у долоні. Здавалось, ніби до паркової сцени зійшлася вся дітвора міста, - ділиться враженнями директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк.


Креативне Event-агентство "Chocolate" спільно з дизайнерською студією брендового дитячого одягу "My Angel" підготували для ковельчан неймовірний подарунок: показ дитячих вечірніх суконь. Граційні дівчатка з трепетом крокували подіумом, відчуваючи себе справжніми моделями. Легкі різнобарвні сукні від талановитої дизайнерки Алли Дейнеки припали до душі кожному глядачеві.

Закінчився показ мод розіграшем подарункових сертифікатів від Event-агентства "Chocolate" та "My Angel". Понад 400 юних ковельчан мали змогу взяти у ньому участь та випробувати свою удачу.

Свято продовжило феєричне бульбашкове шоу. Різнобарвні великі та маленькі бульбашки летіли у дитячі долоньки, даруючи море позитивних емоцій. Чарівна ведуча Мирослава Сітчук (засновниця Event-агентства "Chocolate") доклала чимало зусиль, аби маленькі ковельчани мали змогу потішитись та відчути себе щасливими.

Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді висловлює вдячність усім, хто долучився до організації та проведення свята за подарований гарний настрій та радість у дитячих оченятах.Фотограф: Арсен Воробей (Nathan Nyx)
instagram: https://web.instagram.com/nathannyh/


#ДеньМістаКовеля

Коментарі

Читайте також

Степан Івахів подарує ковельчанам новий сучасний фонтан. Сертифікат на його будівництво вручили у День міста Ковеля

Степан Івахів подарує ковельчанам новий сучасний фонтан. Сертифікат на його будівництво вручили у День міста Ковеля
Світлодинамічний пішохідний фонтан, вартість якого оцінюється у кілька мільйонів гривень, стане частиною архітектурної композиції нової площі міського парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Про перебіг головних заходів у День міста Ковеля розповідають журналісти 12 каналу ВІДЕО

Про перебіг головних заходів у День міста Ковеля розповідають журналісти 12 каналу ВІДЕО
Привітання від міського голови Олега Кіндера, делегацій міст-партнерів, концерт кращих мистецьких колективів та виконавців міста, нагородження ковельчан відзнаками, виступи зіркових гостей.