1. Головна
  2. Новини
  3. Степан Івахів подарує ковельчанам новий сучасний фонтан. Сертифікат на його будівництво вручили у День міста Ковеля

Степан Івахів подарує ковельчанам новий сучасний фонтан. Сертифікат на його будівництво вручили у День міста Ковеля

Народний депутат України Степан Івахів під час святкування Дня міста Ковеля зробив черговий вагомий подарунок ковельчанам, запевнивши, що побудує у Ковелі новий сучасний фонтан. Кошти на його спорудження виділить благодійний фонд "Патріоти Волині".

Помічник народного депутата Наталія Маленицька на головній сцені свята презентувала містянам візуалізацію проекту нового пішохідного фонтану, який планується у міському парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Наталя Дмитрівна запевнила, що вибори минуть, і незалежно від того, хто переможе, добрі справи і реалізовані проекти залишаться ковельчанам на довгі роки. Про те, що Степан Івахів упродовж багатьох років допомагає втілювати реальні плани, спрямовані на поліпшення добробуту мешканців Ковеля, благоустрою міста, надання медичних, освітніх та спортивних послуг, свідчить багато зробленого: побудовані на територіях навчальних закладів спортивні майданчики, набережна Турії, встановлене медичне обладнання у лікарнях, ремонтні роботи у закладах, упровадження енергоощадних технологій у школах та садках, благодійна підтримка ряду загальноміських заходів. Крім того, фонд сприятиме реконструкції стадіону "Локомотив" та міського парку культури, влаштування відпочинкових зон у різних куточках Ковеля.

Новий фонтан має стати справжньою окрасою міста. Наразі тривають роботи над розробкою проекту реконструкції міського парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Нагадаємо, що торік на День міста Ковеля Степан Івахів подарував ковельчанам сертифікат на 2 мільйони гривень. Ці кошти благодійний фонд "Патріоти Волині" надасть місту коли розпочнуться роботи.

Цьогорічний подарунок перевершив очікування ковельчан, адже сучасний світлодинамічний пішохідний фонтан, вартість якого оцінюється у кілька мільйонів гривень, стане частиною архітектурної композиції нової площі міського парку.

Від громади Ковеля міський голова Олег Кіндер вручив народному депутату Подяку за любов до нашого міста, вболівання за його сьогодення і майбутнє, за благородні справи на благо ковельчан.


Читайте також: У Ковелі проведуть масштабну реконструкцію міського парку культури і відпочинку імені Лесі Українки


#ПатріотиВолині #СтепанІвахів #МіськийПарк #Благоустрій #ДеньМістаКовеля

Коментарі

Читайте також