1. Головна
  2. Новини
  3. Степан Івахів втретє балотується в нардепи по 21-му виборчому округу з центром у Ковелі

Степан Івахів втретє балотується в нардепи по 21-му виборчому округу з центром у Ковелі

На засіданні 21 червня 2019 р. Центральна виборча комісія прийняла рішення про реєстрацію кандидата-самовисуванця Степана Івахіва в межах одномандатного виборчого округу №21 з центром у Ковелі.

Івахів Степан Петрович, народився 24 сiчня 1968 року в селі Андріївка Буського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в селі Липини Луцького району Волинської області, судимість відсутня, самовисування.

Український бізнесмен, політик, співвласник ФПГ «Континіум» та мережі автозаправок WOG. Народний депутат VII і VIII cкликань. Входить в рейтинг 100 найбагатших людей України. 1 листопада 2018 був внесений у санкційний список РФ.

В 2010 році - обраний депутатом Волинської обласної ради.
В 2012 року – обраний народним депутатом України по 21 одномандатному виборчому округу. На позачергових виборах у 2014 році обраний вдруге.

Одружений. Має двох доньок та сина.#СтепанІвахів #ПатріотиВолині

Коментарі

  • Сергій
    Я завжди за Вас
    Відповісти

Читайте також

У Ковелі та Пісочному влаштували для дітей свято з нагоди відкриття нових дитячих майданчиків

У Ковелі та Пісочному влаштували для дітей свято з нагоди відкриття нових дитячих майданчиків
Їх придбали за кошти держбюджету за сприяння народного депутата Степана Івахіва. А за підтримки благодійного фонду «Патріоти Волині» з подарунками завітали клоуни з ковельського дитячого клубу «Капітошка».

У Ковельському МТМО відкрили нові відділення лікарні та запрацював потужний МРТ

У Ковельському МТМО відкрили нові відділення лікарні та запрацював потужний МРТ
Роботу модернізованого відділення анестезіології та сучасного операційного блоку оглянули народний депутат Степан Івахів, голова Волинської ОДА Олександр Савченко, міський голова Олег Кіндер та інші представники міської, районної та обласної влади.