У Ковелі та Пісочному влаштували для дітей свято з нагоди відкриття нових дитячих майданчиків

Ігрові майданчики для дітей придбали за кошти державного бюджету, які надійшли в район за поданням народного депутата України Степана Івахіва. Повідомляє ВолиньРost.

Вартість кожного з таких об'єктів — 89 тисяч гривень. Стараннями благодійного фонду «Патріоти Волині» та місцевих громад відкриття майданчиків перетворили на справжнє свято для дітвори.

В Пісочному майданчик встановили біля сільського клубу, поряд зі школою.

- Тут завжди багато малечі. Тому ми впевнені, що новий майданчик швидко перетворить це місце на улюблений куточок сімейного відпочинку жителів нашого села, – розповів староста Володимир Кізей.


Нові гірки, каруселі та гойдалки тепер є окрасою подвір’я сільського клубу. Від імені батьків за ще одну добру справу народному депутату Степану Івахіву подякувала жителька Пісочного Тетяна Неделюк. З нагоди відкриття майданчика дошкільнята та учні місцевої школи підготували цікаву концертну програму. З радісною подією дітей та жителів Пісочного привітала помічник народного депутата Степана Івахіва Наталія Маленицька.

За сприяння благодійного фонду «Патріоти Волині» в гості до дітей приїхали веселі клоуни з ковельської дитячої студії «Капітошка». Найбільш активні учасники розваг отримали призи та подарунки від благодійників.

Справжнім родинним святом стало відкриття нового майданчика і для для жителів мікрорайону військового містечка по вулиці Грищенка у Ковелі (нині це територія Дубівської ОТГ).

- Ми всією громадою потрудилися над впорядкуванням території довкола нового майданчика, щоб тут був належний порядок. Бо хочемо бачити наших дітей здоровими, активними та веселими. Тому дуже дякуємо за такий подарунок. Я впевнена, що новий майданчик стане улюбленим місцем відпочинку для всіх дітей нашого мікрорайону, – поділилася думками одна з місцевих активісток Тетяна Самойленко.


Найбільше емоцій та радості малеча отримала від розваг з клоунами дитячої студії «Капітошка».


#Дозвілля #СтепанІвахів

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У яких дитячих оздоровчих таборах Волині безпечно відпочивати - з'ясовували співробітники ДСНС

У яких дитячих оздоровчих таборах Волині безпечно відпочивати - з'ясовували співробітники ДСНС
На базі закладу відпочинку «Оберіг» в селі Уховецьк Ковельського району відбулось засідання виїзної обласної міжвідомчої комісії з питань підготовки та проведення оздоровлення дітей.

Ковельчанка Ірина Артемук - зайняла друге місце у Всеукраїнському конкурсі

Ковельчанка Ірина Артемук - зайняла друге місце у Всеукраїнському конкурсі
Ірина Артемук очолює Дитячий клуб туристів-рятувальників «Контур» та навчає школярів на Станції юних туристів м. Ковеля. Вона отримала відзнаку у номінації "Керівник гуртка - 2019".