Нардеп Степан Івахів пообіцяв фінансово сприяти реконструкції міського парку у Ковелі

Народний депутат України Степан Івахів пообіцяв фінансово сприяти реконструкції міського парку у Ковелі. Про це повідомив сьогодні під час щотижневої наради міський голова Олег Кіндер. Він зауважив, що мав зустріч з народним обранцем, під час якої, з-поміж іншого, обговорили й питання майбутньої реконструкції міського парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Нагадаємо, що торік на День міста Ковеля Степан Івахів подарував ковельчанам сертифікат на 2 мільйони гривень. Ці кошти благодійний фонд "Патріоти Волині" надасть місту коли розпочнуться роботи.

Олег Кіндер каже, що мова йде про додаткові гроші, окрім згаданих 2-х мільйонів. Адже масштабна реконструкція головної відпочинкової зони містян потребує значних капіталовкладень. Тож з боку міської влади дуже важливо заручитися підтримкою благодійного фонду та його засновників. Степан Івахів висловив побажання побачити розробку проекту, щоб мати можливість визначитися, у які саме об'єкти вкладати кошти.

Концепцією майбутнього центрального парку нещодавно представили широкому загалу. Однак, вона ще не є остаточним варіант майбутнього проекту. Над вдосконаленням розробки продовжують працювати проектанти. Головний архітектор міста Людмила Мурай каже, що триває виготовлення детального плану території. Згодом буде розроблено локальні проектні рішення. Нагадаємо, що планується створення багатофункціонального парку, в якому будуть облаштовані зони відпочинку, містечко атракціонів, дитяче кафе, майданчик для святкових ярмарків, новий фонтан та ін.

Реалізовуватись проект буде поетапно, впродовж кількох років.

Читайте також: У Ковелі проведуть масштабну реконструкцію міського парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

#СтепанІвахів #МіськийПарк #Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельський пологовий будинок отримав медичне обладнання для лікування новонароджених

Ковельський пологовий будинок отримав медичне обладнання для лікування новонароджених
Систему штучної вентиляції легень та лампу інтенсивної фототерапії придбали за кошти, зібрані в рамках благодійної акції "Дорога до серця", яка проводилась АЗК WOG за сприяння Степана Івахіва.

У Верховній Раді відкрили виставку робіт дітей з Луганщини, яких навчали малярству ковельські художниці ФОТО ВІДЕО

У Верховній Раді відкрили виставку робіт дітей з Луганщини, яких навчали малярству ковельські художниці ФОТО ВІДЕО
За сприяння Степана Івахіва в рамках благодійного проекту “Дитинство без сліз” учні з прифронтових міст пройшли арт-реабілітацію на Шацьких озерах та відвідали Ковель.