1. Головна
  2. Новини
  3. На День міста у Ковелі виступатимуть Ірина Білик та гурт ONUKA

На День міста у Ковелі виступатимуть Ірина Білик та гурт ONUKA

7 липня ковельчани відзначатимуть День міста та 75-ту річницю визволення Ковеля від нацистських загарбників. Цього дня відбудеться чимало заходів. Виступ зіркових гостей – народної артистки України Ірини Білик та гурту “ONUKA”, заплановано на 21.00 год. на центральній сцені, яку буде встановлено на площі Героїв Майдану.

З творчістю української співачки і композитора, народної артистки України Ірини Білик добре знайомі усі, а музичний електронний гурт ONUKA набирає популярності упродовж останніх кількох років.

Його особливістю є використання національних народних мотивів та інструментів в електронній музиці. Вокалісткою гурту, автором текстів, головним автором ідей є Наталія Жижченко. На сцені вона, окрім вокалу, грає на сопілці, окарині, свистульці, омнікорді, невеликих перкусійних інструментах, а також керує відтворенням семплів. Головним композитором, саунд-продюсером, аранжувальником та арт-директором проекту є Євген Філатов.

Назва проекту «ONUKA» (тобто «онука») — це данина поваги до видатного українського майстра музичних інструментів Олександра Шльончика, дідуся солістки ансамблю Наталії Жижченко. Саме дідусь зробив першу сопілку дівчинці, навчив грати на ній, а також любити свою країну.

Детальніше з Програмою заходів до Дня міста Ковеля, які триватимуть 5,6 та 7 липня, можна ознайомитись за посиланням: https://kovelpost.com/news/4987.

#ДеньМістаКовеля #ПатріотиВолині

Коментарі

Читайте також

У Ковелі стартував конкурс до Дня міста у номінаціях «Кращий»

У Ковелі стартував конкурс до Дня міста у номінаціях «Кращий»
Серед ковельчан обиратимуть мецената року, громадського діяча, юних талантів. Відзначатимуть і мешканців будинків за озеленення балконів та найкращу прибудинкову територію, колективи - за благоустрій на території установ. Пропозиції приймають до 20 червня.