1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі визначили переможців та лауреатів конкурсу до Дня міста у номінаціях «Кращий…»

У Ковелі визначили переможців та лауреатів конкурсу до Дня міста у номінаціях «Кращий…»

Сьогодні відбулося засідання оргкомітету з проведення щорічного конкурсу до Дня міста у номінаціях «Кращий …». Розглянуті пропозиції та подання установ, організацій, громадськості, структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради. Про це повідомили на офіційному сайті Ковельської міськради.

П’ятеро юних ковельчан, які уславили місто в спорті, навчанні, мистецтві отримають відзнаки переможців та лауреатів. Вони досягли високих успіхів в обласних, всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, турнірах, змаганнях і по праву здобули звання «Юний талант року».

У Ковелі організовується чимало благодійних акцій. З ініціативи та за фінансової підтримки меценатів реалізуються добрі справи. Допомагаючи у різних сферах життєдіяльності громади, ці люди не чекають винагороди. Найбільше, що можуть зробити ковельчани – це щиро подякувати за їх ініціативність та активність. Відзнаки «Меценат року» отримають ті, кому не байдужа доля Ковеля, для кого розвиток міста та добробут його мешканців є важливою частиною життя.

Впродовж року у нашому місті проходило чимало заходів, організаторами яких були громадські об’єднання чи окремі активісти. Їх діяльність спрямовувалась на захист інтересів людей з інвалідністю, їхніх родин. Двоє містян стали «Громадськими діячами року».

Дбають у Ковелі про чистоту та благоустрій територій, займаються озелененням. Оргкомітет не залишив поза увагою й справжніх господарів. Вони отримають нагороди у номінаціях «Найкращий благоустрій території підприємства, організації» та «Найкраще озеленення балкону».

Тож шановні ковельчани! Дізнатися імена переможців та лауреатів конкурсу «Кращий…», а також їх привітати ви зможете на урочистостях у День міста, 7 липня, на центральній площі Героїв Майдану, де відбудеться церемонія нагородження.


#ДеньМістаКовеля

Коментарі

Читайте також

У Ковелі стартував конкурс до Дня міста у номінаціях «Кращий»

У Ковелі стартував конкурс до Дня міста у номінаціях «Кращий»
Серед ковельчан обиратимуть мецената року, громадського діяча, юних талантів. Відзначатимуть і мешканців будинків за озеленення балконів та найкращу прибудинкову територію, колективи - за благоустрій на території установ. Пропозиції приймають до 20 червня.

Для ковельчан у день визволення міста на парковій сцені грав муніципальний естрадно-духовий оркестр

Для ковельчан у день визволення міста на парковій сцені грав муніципальний естрадно-духовий оркестр
Лагінде вечірнє сонце, закохані пари, танцююча малеча, глядачі різного віку, невимушена ретроатмосфера і чудова музика. Саме так минув вечір 6 липня у міському парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.