1. Головна
  2. Новини
  3. За кошти благодійного фонду «Патріоти Волині» ремонтують фасадну стіну ковельського ПУМу

За кошти благодійного фонду «Патріоти Волині» ремонтують фасадну стіну ковельського ПУМу

У Ковелі утеплюють та ремонтують фасадну стіну Палацу учнівської молоді імені Івана Франка. Наразі активно працюють бригади будівельників. Також проведуть заміну двох внутрішніх дверей та 22 вікон на енергозберігаючі. Як повідомили в управлінні освіти міськвиконкому, між замовником робіт (управлінням освіти), підрядною організацією (виконавцями) та інвестором (благодійним фондом «Патріоти Волині») укладено тристоронню угоду.

Ремонтні роботи, вартість яких сягає півтора мільйона, фінансує благодійний фонд Степана Івахіва «Патріоти Волині».

У перспективі планують демонтувати декоративну (підпірну) стіну. Роботи виконуються у рамках реконструкції парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

За радянських часів на цій стіні, введеній в експлуатацію у 1986 році, розміщувалися стенди з інформацією про соціальний та економічний розвиток Ковеля. Вона уже давно втратила своє функціональне призначення та привабливий зовнішній вигляд. А під розкішним листям дикого винограду ледве проглядається герб Ковеля.
#ПатріотиВолині #ПалацУчнівськоїМолоді #СтепанІвахів

Коментарі

Читайте також

У Ковелі та Пісочному влаштували для дітей свято з нагоди відкриття нових дитячих майданчиків

У Ковелі та Пісочному влаштували для дітей свято з нагоди відкриття нових дитячих майданчиків
Їх придбали за кошти держбюджету за сприяння народного депутата Степана Івахіва. А за підтримки благодійного фонду «Патріоти Волині» з подарунками завітали клоуни з ковельського дитячого клубу «Капітошка».