1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі інтелектуальна гра зібрала містян різного віку

У Ковелі інтелектуальна гра зібрала містян різного віку

З нагоди Дня міста Ковеля у КДЮСШ імені Є. Кондратовича пройшов турнір з класичних шахів серед дорослих, юнаків та дівчат, - пише сайт Ковельради.

Він зібрав представників старшого покоління і молодь. У цікавих битвах на шахових полях проходили партії, де були комбінації, атаки та гарні фінальні позиції.

Серед дорослих перше місце завоював Олег Степанюк, друге - Юрій Харчук та третє - Анатолій Кузьмінець - усі першорозрядники.

Серед юнаків перемогу здобув Станіслав Бондаренко (учень СШ №3), друге місце посів Артем Манжос (учень НВК №13) та третє - Олександр Хільчук (учень міської гімназії). Усі шахісти - першорозрядники, є вихованцями тренера Олени Черняк.

Серед дівчат перше у другорозрядниці Вікторії Омельчук (учениці ЗОШ №8), друге виборола учениця СШ №3, другорозрядниця Ярослава Терещук (тренер Олена Черняк) та третє - учениця ЗОШ №1, другорозрядниця Ангеліна Кашинська (тренер Тетяна Портянко).

Відділ фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради вітає переможців та призерів, бажає всім подальших перемог на різних змаганнях.


#Шахи #Спорт #КомплекснаДЮСШ

Коментарі

Читайте також

Відомий у спортивних колах України ковельчанин відзначає 75-річний ювілей

Відомий у спортивних колах України ковельчанин відзначає 75-річний ювілей
З цієї нагоди кандидата в майстри спорту з шахів та з метання списа Романа Кінаша привітали представники міської влади та вручили Подяку міського голови, квіти і пам'ятний подарунок.