У Ковелі інтелектуальна гра зібрала містян різного віку

З нагоди Дня міста Ковеля у КДЮСШ імені Є. Кондратовича пройшов турнір з класичних шахів серед дорослих, юнаків та дівчат, - пише сайт Ковельради.

Він зібрав представників старшого покоління і молодь. У цікавих битвах на шахових полях проходили партії, де були комбінації, атаки та гарні фінальні позиції.

Серед дорослих перше місце завоював Олег Степанюк, друге - Юрій Харчук та третє - Анатолій Кузьмінець - усі першорозрядники.

Серед юнаків перемогу здобув Станіслав Бондаренко (учень СШ №3), друге місце посів Артем Манжос (учень НВК №13) та третє - Олександр Хільчук (учень міської гімназії). Усі шахісти - першорозрядники, є вихованцями тренера Олени Черняк.

Серед дівчат перше у другорозрядниці Вікторії Омельчук (учениці ЗОШ №8), друге виборола учениця СШ №3, другорозрядниця Ярослава Терещук (тренер Олена Черняк) та третє - учениця ЗОШ №1, другорозрядниця Ангеліна Кашинська (тренер Тетяна Портянко).

Відділ фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради вітає переможців та призерів, бажає всім подальших перемог на різних змаганнях.


#Спорт #КомплекснаДЮСШ

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Комплект нагород - золоту, срібну та бронзову, виборола ковельська команда на чемпіонаті України з драгонботу

Комплект нагород - золоту, срібну та бронзову, виборола ковельська команда на чемпіонаті України з драгонботу
Змагання з веслування на човнах «Дракон» відбулися у Києві. Команда спортивного клубу «Західний вітер» стала чемпіоном України, срібним та бронзовим призером.