1. Головна
  2. Новини
  3. Громадський діяч року-2019 Марина Громова висловила вдячність за отриману у День міста Ковеля відзнаку

Громадський діяч року-2019 Марина Громова висловила вдячність за отриману у День міста Ковеля відзнаку

У День міста Ковеля серед переможців щорічного конкурсу «Кращий…» у номінації «Громадський діяч року» була ковельчанка - Марина Громова, засновниця благодійного проекту «Я - особлива мама». Цей проект вперше відбувся у Ковелі в квітні цього року. Він став досить успішним та викликав значну кількість позитивних відгуків серед громадськості. Адже був спрямований на підтримку матерів, які виховують дітей з особливими потребами.

Марина Громова була приємно вражена неочікуваною нагородою. На своїй сторінці у Фейсбук вона висловила вдячність міській владі та усім, хто підтримує її у доброчинних справах.

- Мабуть, це найприємніший момент за останній рік, скажу чесно, здивована, навіть не очікувала, коли повідомили про те, щоб була на День міста обов'язково, будуть вручати нагороду: Переможець конкурсу з нагоди Дня міста "Громадський діяч року"... Проект "Я Особлива Мама" - це теж для мене переворот в житті, але там у мене ніхто не вірив, це був такий гіркий і болючий досвід... Господь вселяв у мене велику віру в те, що все вийде і ніколи, ні на кого не дивись. Мені багато разів снився проект, та усі ідеї, які втілюю, я їх бачу десь ще далеко до їх появи в реальності, - ділиться враженнями Марина.


На реалізації одного проекту Марина Громова не зупинилася. Вона продовжує опікуватися особливими родинами та планує організувати ще один, не менш важливий захід - оздоровлення діток в екологічно чистому куточку України.

- Я безмежно вдячна усім, хто мене підтримав, я знаю точно, що на цю номінацію було кілька чоловік, а обрали мене, дякую, хто мене зрозумів, оцінив і допомагав. Безмежно вдячна Прокопіву Ігорю Ярославовичу (заступнику міського голови - ред.), Інночці Третяк (директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - ред.). Для мене це безмежно велика нагорода, честь, це той ступінь, котрий мене штовхатиме лиш уперед, це стимул ні в якому разі не опускати руки, ставити нові цілі, йти вперед не озираючись, - зауважує Громадський діяч року.


Долучитися до благодійної діяльності може кожен. Збір коштів на оздоровлення дітей триває. Їх можна переказати на рахунок у банку.

Номер картки Приват: 5168 7422 3327 3113
Отримувач: Громова Марина Сергіївна
Призначення платежу: для благодійного проекту.#МаринаГромова #Благодійність #СоціальнийЗахист #Проекти

Коментарі

Читайте також

У День міста Ковеля відбудеться благодійний збір коштів для оздоровлення дітей з інвалідністю на Закарпатті

У День міста Ковеля відбудеться благодійний збір коштів для оздоровлення дітей з інвалідністю на Закарпатті
Координатором доброчинної акції є громадська активістка, волонтер, ініціатор та безпосередній організатор проекту «Я - Особлива Мама» Марина Громова.