1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі провели фізкультурно-оздоровчий фестиваль «Перемагай себе» серед людей з особливими потребами

У Ковелі провели фізкультурно-оздоровчий фестиваль «Перемагай себе» серед людей з особливими потребами

Під час святкування Дня міста в Ковелі вже вдруге відбувся ФЕСТ КОВЕЛЬ 2019. У програмі заходу - фізкультурно-оздоровчий фестиваль «Перемагай себе» серед осіб з інвалідністю і виставка-продаж робіт Hand Made. Про це на офіційному сайті Ковельської міської ради розповіла прес-секретар громадської організації Асоціація осіб з інвалідністю "Добродія в дії" Ольга Яренчук.

Ініціатором і організатором виступила відома в місті і за межами України громадська організація “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” спільно з відділом фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради.

На відкритті учасників привітали заступник міського голови Ігор Ярославович Прокопів та голова громадської організації “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії”, він же і головний суддя заходу, Володимир Аврамович Кравчук.

Участь у фестивалі взяли понад 70 представників Ковельського, Старовижівського, Рожищенського та Турійського районів, міст Рівного, Володимира-Волинського і Ковеля.

Змагалися у 3-х видах спортивних ігор: боча, дартс, кеглі. Згідно своїх фізичних можливостей учасники були поділені на 3 класи. Змагання з боча проходили на 3-х своєрідних кортах, в дартсі і кеглях віддалі для кидків були різні, в залежності від класу.

Відповідно до підсумкового протоколу успіхи ковельчан такі:
БОЧА ВС-1/ВС-2 - Сахарук Максим, Сколінчук Едуард - 3 місце;
БОЧА ВС-4/ВС-5 - Набруско Євген, Яренчук Ольга - 2 місце;,Панечко Григорій, Ющук Михайло - 3 місце;
БОЧА опен-клас - Дружиніна Оксана, Дудка Олександр - 2 місце, Савенюк Олександр, Клюнда Віктор - 3 місце;
ДАРТС II категорія (жінки) - Панчук Анастасія -2 місце, Баюк Тетяна -3 місце;
ДАРТС I категорія (чоловіки) - Савенюк Олександр -1 місце, Кравчук Володимир -2 місце;
ДАРТС II категорія (чоловіки) - Набруско Євген - 2 місце, Вакульський Олександр -3 місце;
КЕГЛІ I категорія (жінки) - Дружиніна Оксана -3 місце;
КЕГЛІ II категорія (жінки) - Яренчук Ольга - 1 місце, Ринковська Катерина - 3 місце.
КЕГЛІ I категорія (чоловіки) - Савенюк Олександр -1 місце;
КЕГЛІ II категорія (чоловіки) - Вакульський Олександр, Сахарук Максим - 3 місце.

Суддівство провели: БОЧА - Аскеров Едуард, Паталій Богдана, Дружинін Андрій, Миронюк Юрій. ДАРТС, КЕГЛІ — Борусевич Валентина, Барщевський Олександр, Вакульська Наталія.

Також люди з необмеженими можливостями представили виставку ручних робіт, яка не залишила без уваги відвідувачів свята. Свої витвори представили Яренчук Ольга та Набруско Євгеній з Ковеля, Білінець Тетяна з Білина.

Хороший настрій і гарне спілкування мешканців різних регіонів, позитивні емоції від зустрічі давніх друзів, а також нові знайомства - такою була атмосфера спортивного свята. Усі відчули, що життя триває і має свої кольорові барви.
Учасники були нагородженні дипломами, подарунками. Дуже вдячні за допомогу у проведенні свята усім небайдужим благодійникам.

А ще цього дня відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу "Кращий". Під час святкування Дня Ковеля на центральній сцені міський голова Олег Кіндер вручив пам'ятні відзнаки успішним представникам громади. У номінації "Громадський діяч року" нагороду отримав голова громадської організації "Асоціація осіб з інвалідністю "Добродія в дії" Володимир Кравчук .#Спорт #ДеньМістаКовеля

Коментарі

Читайте також