1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанин Павло Борсук став чемпіоном Європи з веслування

Ковельчанин Павло Борсук став чемпіоном Європи з веслування

Українські веслувальники завоювали 13 медалей на чемпіонаті Європи серед молоді та юніорів, який відбувся в місті Рачіце (Чехія) 11-14 липня. З них - 4 золоті, 3 срібні та 6 бронзових. Серед тих, хто приніс нагороди збірній, каноїст з Ковеля Павло Борсук (1 золота, 1 бронзова).

У першій гонці першого дня змагань Павло Борсук став бронзовим призером в каное-одиночці на дистанції 1000 м (4.00,548).

Згодом Павло Борсук завоював ще одну нагороду, яка стала третім золотом для збірної України і другою медаллю для спортсмена. Він став чемпіоном в спринті, здолавши першим дистанцію у 200 метрів у каное-одиночці (42,856).

Участь у чемпіонаті Європи також взяли й інші веслувальники з Ковеля: Василина Калитюк, Віктор Свередюк та Богдан Чабан.

Дебютантка змагань Василина Калитюк разом зі спортсменкою з Черкащини - Валерією Шаровою, двічі були в безпосередній близькості від 3-го місця. У каное-двійці вони стали 4-ми в спринті та 5-ми на дистанції 500 м.

Віктор Свиридюк та Богдан Чабан на дистанції 500 метрів фінішували сьомими.

Готували спортсменів до змагань Заслужені тренери України - Федір Семенюк та Василь Прохорук.


#Веслування #Спорт

Коментарі

Читайте також

Комплект нагород - золоту, срібну та бронзову, виборола ковельська команда на чемпіонаті України з драгонботу

Комплект нагород - золоту, срібну та бронзову, виборола ковельська команда на чемпіонаті України з драгонботу
Змагання з веслування на човнах «Дракон» відбулися у Києві. Команда спортивного клубу «Західний вітер» стала чемпіоном України, срібним та бронзовим призером.