Перші нагороди ковельчан на Європейських іграх-2019: Юрій Вандюк і Андрій Рибачок здобули "срібло"

Сьогодні, 26 червня, на змаганнях з веслування у каное-двійці на "олімпійській" дистанції у 1000 метрів ковельчани Юрій Вандюк та Андрій Рибачок прийшли до фінішу другими, додавши у скарбничку української збірної на Європейських іграх у Мінську срібні нагороди. Нагадаємо, що учора вони фінішували першими, що дало змогу потрапити до фіналу.

Призери прокоментували свій виступ:

«Гонка скалалася для нас дуже класно. Раді, що вдало пройшли дистанцію. На мій погляд, ми показали свій максимальний результат на даний момент», - сказав Юрій Вандюк.

«Для нас це перші змагання такого високого рівня, на якому зібрані найсильніші спортсмени Європи. Звичайно ми хотіли виграти, налаштовувалися лише на перемогу. Трошки не вистачило, проте ми показали свій максимум. Будемо працювати й надалі, виправляти помилки й обов'язково вигравати», - додав Андрій Рибачок.

Вихованці СДЮСШОР «Олімп», майстри спорту міжнародного класу Юрій Вандюк та Андрій Рибачок є багаторазовими чемпіонами Європи та світу серед юніорів і молоді, срібними призерами чемпіонатів Європи та світу серед дорослих, багаторазовими чемпіонами України. Тренер веслувальників - заслужений тренер України Федір Семенюк.

#Веслування

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Екіпаж у складі Юрія Вандюка та Андрія Рибачка фінішував з найкращим результатом, першими здолавши 1000 метрів. Фінал змагань відбудеться завтра, 26 червня.

Четверо ковельчан представлятимуть Україну на ІІ Європейських іграх в Мінську ФОТО

Тетяна Коб (бокс), Юлія Ткач (вільна боротьба), Юрій Вандюк та Андрій Рибачок (веслування) захищатимуть честь держави на головних спортивних іграх європейського континенту, які стартують сьогодні у Білорусі.

На чемпіонаті світу ковельчани виборюватимуть ліцензії на участь в Олімпійських іграх-2020

На чемпіонаті України з веслування, який завершився у Дніпрі, з восьми стартів у чоловічому каное на різних дистанціях — сім перемог здобули ковельські веслувальники. Восьмий старт завершився “бронзою”.