1. Головна
  2. Новини
  3. На чемпіонаті світу ковельчани виборюватимуть ліцензії на участь в Олімпійських іграх-2020

На чемпіонаті світу ковельчани виборюватимуть ліцензії на участь в Олімпійських іграх-2020

У Дніпрі з 13 по 16 червня пройшов особистий чемпіонат України з веслування на байдарках та каное пам’яті заслуженого тренера України В’ячеслава Сорокіна, який був відбірковим на ліцензійний чемпіонат світу.

Волиняни вибороли 11 золотих, 4 срібних та 7 бронзових медалей. Четверо ковельчан - Юрій Вандюк, Андрій Рибачок, Володимир Троцюк та Віктор Свиридюк, а також двоє лучан — Марія Повх та Віталій Цуркан, представлятимуть Україну на чемпіонаті світу в Угорщині. Крім того, Юрій Вандюк, Андрій Рибачок та Марія Повх боротимуться за ліцензії на Олімпійські ігри, які відбудуться в Токіо у 2020 році.

У чоловічому каное з восьми стартів на різних дистанціях — сім перемог здобули ковельські веслувальники. Восьмий старт завершився “бронзою”.

Результати змагань наступні:

Чотири золотих медалі здобув ковельчан Юрій Вандюк у каное-одиночці та двійці на дистанції 1000 метрів, а також у каное-двійці та четвірці на дистанції 500 метрів.

Також чотири нагороди найвищого ґатунку у Андрія Рибачка. Він фінішував першим у каное-двійці на 1000 та 500 метрів, у четвірці на 500 метрів та в каное-одиночці на 200 метрів.

Ще один представник Ковеля Віктор Свиридюк здобув одне “золото” у каное-четвірці на дистанції 200 м, та три бронзових нагороди на 1000, 500 та 200 м.

Золотим та бронзовим призером став Володимир Троцюк на дистанціях у 200 метрів у каное-двійці та каное-четвірці.

Павло Борсук фінішував першим у складі каное-четвірки на 200 м. Ілона Грабовець — здобула одну срібну та дві бронзових медалі. Серед бронзових призерів також Олександр Шеметило.

Відзначилися на чемпіонаті і лучани-байдарочники: Марія Повх — три золотих та одна срібна нагорода, Віталій Цуркан — одне “золото” та два “срібла”.

Наставники ковельських спортсменів: заслужені тренери України - Федір Семенюк та Василь Прохорук, тренери-викладачі: Володимир Троцюк, Світлана Проніна, Лариса Гурська, Олексій Гичка, Олександр Прохорук.

Луцьких веслувальників готували до змагань: заслужені тренери України Андрій Шевчук, Роман Повх і Тарас Шевченко.


#Веслування #Спорт

Коментарі

Читайте також

Ковельські спортсмени стали переможцями веслувального El Clasico на олімпійській «тисячі»

Ковельські спортсмени стали переможцями веслувального El Clasico на олімпійській «тисячі»
У Дніпрі триває особистий чемпіонат України з веслування. Ковельський дует у складі Юрія Вандюка та Андрія Рибачка здобув "золото". Відзначилися ковельчани і в одиночних заїздах на 1000 метрів. Трійка призерів: Юрій Вандюк, Едуард Шеметило та Віктор Свиридюк.

Дракони повертаються: 15 червня Modern-Expo проведе п’ятий чемпіонат з драгонботу у Ковелі

Дракони повертаються: 15 червня Modern-Expo проведе п’ятий чемпіонат з драгонботу у Ковелі
Заявку на участь подали 14 команд. Тож очікують, що до Ковеля приїде 800 спортсменів, які візьмуть участь у видовищних перегонах. Цікаву креативну програму обіцяють і вболівальники.