Ковельські спортсмени стали переможцями веслувального El Clasico на олімпійській «тисячі»

У Дніпрі триває особистий чемпіонат України з веслування на байдарках та каное, який є відбірковим на ліцензійний чемпіонат світу, який цьогоріч пройде у серпні в Угорщині.
На фото: переможці El Clasico зі своїм тренером Федором Семенюком

У перший день чемпіонату України визначилися переможці в одиночках на дистанції 1000 м. Очікуваної серед каноїстів боротьби за титул не вийшло: Юрій Вандюк з Ковеля впевнено переміг. У трійці призерів також Едуард Шеметило (колишній ковельчанин, нині представляє Полтавську обл.) та ще один представник Ковеля Віктор Свиридюк.
На фото: Призери із президентом ФКУ Сергієм Чернишовим

Головною подією чемпіонату України в Дніпрі стало українське веслувальне El Clasico: Дмитро Янчук/Тарас Міщук проти Юрія Вандюка/Андрія Рибачка на олімпійській «тисячі».

На чемпіонаті України-2018 ковельський дует переміг бронзових призерів Ріо-2016, таким чином, перервавши трирічну серію поразок в особистих дуелях. Перемогли ковельські каноїсти і на квітневому Кубку України. Слід зазначити, що Юрій Вандюк та Андрій Рибачок перемогли на такому ж за статусом чемпіонаті України-2015 та завоювали ліцензію для України.

Тож, переможцями українського веслувального El Clasico – у перегонах каное-двійок на дистанції 1000 м – став на чемпіонаті України ковельський дует у складі Юрія Вандюка та Андрія Рибачка з високим при зустрічному вітрі результатом – 3.36,21.

За підсумками, ковельський дует відібраний на чемпіонат світу з веслування, який прийматиме Угорщина у серпні цього року. Слід сказати, що саме на цих змаганнях і будуть здобуватися олімпійські ліцензії.
Юрія Вандюка та Андрія Рибачка тренує заслужений тренер України Федір Семенюк, а спортсмени є учнями обласної школи вищої спортивної майстерності.

#Веслування #Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Заявку на участь подали 14 команд. Тож очікують, що до Ковеля приїде 800 спортсменів, які візьмуть участь у видовищних перегонах. Цікаву креативну програму обіцяють і вболівальники.

19 медалей здобули ковельчани на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, який проходив у Ковелі ВІДЕО

Збірна Волині, до складу якої входили наші веслувальники, посіла третє загальнокомандне місце серед 32 команд-учасниць. Загалом у змаганнях взяло участь 685 спортсменів з 22 регіонів України та міста Києва.

6 червня у Ковелі стартує відкритий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное

Він триватиме до 9 червня. Початок змагань о 9.00. Урочисте відкриття - 7 червня о 13.00. Очікується, що участь у чемпіонаті візьмуть близько 800 спортсменів з різних регіонів України.