1. Головна
  2. Новини
  3. Дракони повертаються: 15 червня Modern-Expo проведе п’ятий чемпіонат з драгонботу у Ковелі

Дракони повертаються: 15 червня Modern-Expo проведе п’ятий чемпіонат з драгонботу у Ковелі

15 червня Modern-Eхро традиційно святкуватиме День компанії в спортивному стилі. На базі Ковельської СДЮШОР проведе уже п’ятий чемпіонат з драгонботу. Повідомляє Перший.

Заявку на участь подали 14 команд з офісу та виробництв різних країн, де є представництва компанії. Команди тренувались понад два місяці й уже готові до змагань.

Не менш важливу роль в Моdern-Eхро відводять і командам вболівальників. Їхня мета – не тільки підтримати виступ своїх спортивних команд, але й зуміти незабутньо їх представити під час відкриття, також продемонструвати власну згуртованість, проявити винахідливість та креатив, готуючи номери.

Саме команди черлідерів – найбільш інтригуюча та найяскравіша частина змагань. За найкращу команду вболівальників передбачене голосування за принципом Євробачення: голосувати можна за всі команди вболівальників, крім своєї. Для цього дизайнери компанії розробили спеціальні жетони з логотипами команд.

Вперше у компанії організовували драгонбот у 2015-му. Тоді у перегонах взяло участь сім команд. У 2016 році команд стало вже 12, а загальна кількість учасників зросла до 500 чоловік.

У 2017-2018 році День компанії об'єднував вже 800 людей. Таку ж кількість учасників очікують і в цьому році. За цей період корпоративний вид спорту став одним із найулюбленіших.

У 2018-му команда Modern-Expo стала чемпіоном України з веслування на човнах-драконах серед корпоративних та аматорських команд на дистанції 1000 метрів.

У компанії кажуть, що драгонбот - це дещо більше, ніж спортивні перегони. Це історія про вміння гуртуватися, про дисципліну й самоорганізованість, але головне – про вміння бути єдиними в найскладнішому – у командній роботі. Такої синхронності якраз і навчає перебування в одному човні в буквальному та переносному значеннях.

#Драгонбот #Веслування #Спорт

Коментарі

Читайте також

«Кубок Чорного моря» їде у Ковель

«Кубок Чорного моря» їде у Ковель
Ковельська команда «Західний вітер» з веслування на човнах «Дракон» здобула перемогу у відкритому чемпіонаті Одеської області.

Ковельська команда «Західний вітер» з веслування на човнах «Дракон» визнана кращою чоловічою командою України за підсумками 2018 року

Ковельська команда «Західний вітер» з веслування на човнах «Дракон» визнана кращою чоловічою командою України за підсумками 2018 року
Лауреатом в номінації «Кращий спортсмен України з веслування на човнах «Дракон» став ковельчанин, капітан команди «Західний вітер» та національної збірної України Дмитро Назарук.

Ковельчани - у складі національної збірної на Кубку світу з веслування на човнах Дракон у Китаї

Ковельчани - у складі національної збірної на Кубку світу з веслування на човнах Дракон у Китаї
За нагороди будуть змагатися спортсмени з Австралії, Канади, Китаю, Тайпей, Чехії, Гонконг-Китаю, Великої Британії, Ірану, Тайланду, Швейцарії, України та Росії. Бажаємо нашій збірній перемог!