«Кубок Чорного моря» їде у Ковель

Цими вихідними у м. Южне, Одеська область, відбувся відкритий чемпіонат Одеської області з веслування на човнах «Дракон» - «Кубок Чорного моря». Ковельчани у складі команди «Західний Вітер» здобули абсолютну перемогу. Про це нашому виданню повідомив керівник ГО «Драгонбот Ковель» Дмитро Назарук.

Загалом на чемпіонаті було представлено 12 команд з одинадцяти міст. Команди боролися на дистанціях 1000 та 200 метрів, де спортсмени СК «Західний вітер» впевнено здобули 1 місце.

Здобутки наших веслувальників відзначені медалями та кубком, який їде на Ковельщину.

#Драгонбот #Веслування #Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Лауреатом в номінації «Кращий спортсмен України з веслування на човнах «Дракон» став ковельчанин, капітан команди «Західний вітер» та національної збірної України Дмитро Назарук.

Ковельчани - у складі національної збірної на Кубку світу з веслування на човнах Дракон у Китаї

За нагороди будуть змагатися спортсмени з Австралії, Канади, Китаю, Тайпей, Чехії, Гонконг-Китаю, Великої Британії, Ірану, Тайланду, Швейцарії, України та Росії. Бажаємо нашій збірній перемог!