19 медалей здобули ковельчани на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, який проходив у Ковелі ВІДЕО

З 6 по 9 червня у Ковелі тривав відкритий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н. та 2005-2006 р.н.

Його учасниками стали 685 спортсменів з 22 регіонів України та міста Києва. За медалі змагалися 32 команди. До складу збірної команди Волинської області увійшли й ковельчани: вихованці КДЮСШ імені Є.Кондратовича та СДЮСШОР «Олімп».

На урочистому відкритті чемпіонату, яке відбулося біля приміщення відділення веслування Ковельської КДЮСШ імені Є. Кондратовича (колишня "Ніка Сільмаш"), учасників та їх тренерів привітали Ковельський міський голова Олег Кіндер, голова Волинського обласного відділення НОК України, заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк.

На цьогорічних змаганнях веслувальники збірної Волинської області у різних вікових групах здобули 9 золотих, 7 срібних та 3 бронзових нагороди.

Таким чином команда Волині посіла призове третє місце. Перше - у команди з Києва, друге — у веслувальників Львівської області.

Двоє ковельських веслувальників стали триразовими чемпіонами України. Роман Гончарук фінішував першим на дистанції 200 м у каное-одиночці, на 500 м та на 1000 м у складі каное-четвірки.

Тарас Семенюк здобув “золото” на дистанції 1000 м у каное-одиночці та на 500 і 1000 метрів у каное-двійці разом з Анатолієм Швораком, який відповідно став дворазовим чемпіоном України. Крім того, Анатолій має ще й срібну нагороду на дистанції 200 м.

Дворазовою чемпіонкою України серед дівчат стала стала Василина Калитюк. Золоті медалі у неї на дистанціях 200 та 500 м, які вона першою здолала у каное-одиночці.

Також по дві золоті медалі здобули Максим Кушнерук та Дмитро Федорук у складі каное-четвірки на дистанціях 500 і 1000 м.

“Золотим” призером на дистанції 1000 м та “срібним” на дистанції 500 м у складі каное-четвірки разом з шацькими та луцькими спортсменами став ковельчан Олександр Ксюк.

Ковельська четвірка у складі Назарія Бензеля, Іллі Іллюха, Василя Кімлайчука та Дмитра Римарчука двічі піднімалася на п'єдестал за нагородами: “сріблом” на дистанції 200 м та “бронзою” на 1000 м.

У скарбничку волинської команди додали срібні медалі (на різних дистанціях та у складі каное-двійок та четвірок) Максим Примачук (два “срібла”), Ангеліна Видрич, Вікторія Дячук та Анна Дудка. Бронзовим призером у байдарці-одиночці став Марко Смусь.

Готували ковельських спортсменів до змагань Заслужені тренери України - Федір Семенюк та Василь Прохорук, а також тренери: Лариса Гурська, Володимир Троцюк, Володимир Домарецький, Олексій Гичка, Олександр Прохорук та Світлана Проніна.

#Веслування #Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Він триватиме до 9 червня. Початок змагань о 9.00. Урочисте відкриття - 7 червня о 13.00. Очікується, що участь у чемпіонаті візьмуть близько 800 спортсменів з різних регіонів України.

«Кубок Чорного моря» їде у Ковель

Ковельська команда «Західний вітер» з веслування на човнах «Дракон» здобула перемогу у відкритому чемпіонаті Одеської області.