1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбувся п’ятий чемпіонат з драгонботу ФОТО

У Ковелі відбувся п’ятий чемпіонат з драгонботу ФОТО

Гребти синхронно, щоб краще разом працювати. У міжнародній компанії Modern-Expo, головний офіс якої знаходиться в Луцьку, не лише роботу, а й відпочинок продумують до дрібниць. П’ятий рік поспіль День компанії тут відзначають не на вечірці з червоними доріжками, а на березі Турії в Ковелі. Сотні модернівців беруть до рук весла і змагаються у драгонботі – веслуванні на спеціальних двадцятимісних човнах з головою і хвостом дракона. Черговий чемпіонат відбувся у суботу, 15 червня.

Територію ковельської СДЮШОР для змагань поділили на зони: глядацькі місця, сцена, кафе, вуличні душі. Охочих освіжитись під останніми було чимало – на Волині вже тиждень не спадає 30-градусна спека.

На відкритті змагань вітальними промовами не обмежились. Групи вболівальників змагаються також: кожна якомога оригінальніше представляє 14 спортивних команд. Були й комічні танці у костюмах героїв мультфільмів, вистава про вікінгів, поєдинок Супермена зі «злочинцями», і пірати.

Вболівальники, які зробили найкраще представлення, отримали приз глядацьких симпатій. Переможця визначали шляхом голосування. Як і на Євробаченні, віддати голос за «своїх» не можна було.

Найбільше голосів зібрали вболівальники команди «Шалёныя вёслы» з Білорусі, які представили танець з місцевим колоритом. До слова, білоруська команда брала участь у Драгонботі вперше.

Запливи відбувались на річці Турія. Щоб подолати кілька сотень метрів менше, ніж за хвилину, команди тренувались місяцями. І просто фізичну форму покращували, і техніку відточували. А головне – налагоджували співпрацю. Гребці на драгонботі повинні працювати всі, як один. Ритм і синхронність задає барабанщик чи барабанщиця в кожному з човнів.

Після двох етапів змагань до фіналу потрапили чотири команди. Перемогу сама собі ще на представленні прогнозувала команда «Приймаки». Мовляв, ці спортсмени вже перемагали два роки підряд. Втім, у фіналі не обійшлось без несподіванок: переможцем стала команда «ДСП», яка складалась із представників луцького виробництва. Вона вперше посіла перше місце на корпоративних змаганнях.

- Ми довго йшли до цього. Цього року дуже хороших хлопців взяли, вони всі старались, тренувались і ми це зробили. Вперше увійшли до фіналу і одразу перше місце! Дуже приємно вигравати у переможців, - не приховуючи радості розповів капітан команди Віталій Трофим’юк.


У Modern-Expo вірять, що плавання на драконах-човнах гуртує, організовує та вчить командній роботі.

- На воді немає начальника і підлеглого, невиконаного плану. Є тільки човен, весла і мета, - наголосив лідер переможців.


Опісля фінального запливу відбулось нагородження усіх команд, які взяли участь у змаганнях. Переможці отримали подарункові сертифікати. Завершилось свято дискотекою.

Сім років тому Modern-Expo почала підтримувати Федерацію веслування Волинської області, а п’ять років тому – влаштовувати власні змагання Драгонбот. У 2018 році команда компанії стала чемпіоном України з веслування на човнах-драконах серед корпоративних та аматорських команд на дистанції 1000 метрів. Цьогорічні корпоративні змагання об’єднали понад 800 людей.

Довідково:

Modern-Expo Group – міжнародна компанія, постачальник №1 комплексних рішень для ритейлу в Центральній і Східній Європі. Загальна площа виробничих майданчиків становить 112 000 м². Modern-Expo постачає обладнання в понад 70 країн світу; асортимент компанії – більше 50 тисяч найменувань, зокрема, торгові стелажі, касові бокси, обладнання з нержавіючої сталі, каси самообслуговування, стелажі високого складування, POS-обладнання, холодильне обладнання; сьогодні компанія також розробляє SMART-рішення для ритейлу. Офіси компанії знаходяться в Україні, Франції, Польщі, Білорусі, Німеччині, Великобританії, ОАЕ та інших країнах.

Серед клієнтів Modern-Expo такі відомі компанії, як: Groupe Auchan, PepsiCo, Metro AG, British American Tobacco, Philip Morris, Imperial Tobacco, Carrefour, OKKO, АТБ, Union COOP, E.Leclerc, Fozzy Group, Rewe Group, Zabka, Henkel, SPAR та інші.
[img big="20523"/]


Текст: Віта Сахнік

Фото: Ірина Кабанова

Джерело - Перший

#Драгонбот #Веслування #Спорт

Коментарі

Читайте також

Дракони повертаються: 15 червня Modern-Expo проведе п’ятий чемпіонат з драгонботу у Ковелі

Дракони повертаються: 15 червня Modern-Expo проведе п’ятий чемпіонат з драгонботу у Ковелі
Заявку на участь подали 14 команд. Тож очікують, що до Ковеля приїде 800 спортсменів, які візьмуть участь у видовищних перегонах. Цікаву креативну програму обіцяють і вболівальники.

«Кубок Чорного моря» їде у Ковель

«Кубок Чорного моря» їде у Ковель
Ковельська команда «Західний вітер» з веслування на човнах «Дракон» здобула перемогу у відкритому чемпіонаті Одеської області.

Ковельська команда «Західний вітер» з веслування на човнах «Дракон» визнана кращою чоловічою командою України за підсумками 2018 року

Ковельська команда «Західний вітер» з веслування на човнах «Дракон» визнана кращою чоловічою командою України за підсумками 2018 року
Лауреатом в номінації «Кращий спортсмен України з веслування на човнах «Дракон» став ковельчанин, капітан команди «Західний вітер» та національної збірної України Дмитро Назарук.