Ковельські веслувальники перемогли на олімпійській дистанції та потрапили у фінал Європейських ігор-2019 ВІДЕО

Багаторазові чемпіони Європи та світу серед юніорів і молоді, срібні призери чемпіонатів Європи та світу серед дорослих, багаторазові чемпіони України, майстри спорту міжнародного класу Юрій Вандюк та Андрій Рибачок, які представляють Україну на ІІ Європейських іграх в Мінську, фінішували першими у каное-двійці на "олімпійській" дистанції у 1000 метрів. Ковельчани лідирували упродовж всієї дистанції та у напруженій боротьбі зберегли свою позицію до фінішу. Тож вони у фіналі.

Як повідомив тренер спортсменів, заслужений тренер України Федір Семенюк, який підтримує їх на змаганнях у Мінську, фінал відбудеться завтра, 26 червня, об 11 год. 20 хв.

До фіналу також потрапили російський та німецький екіпажі веслувальників.

#Веслування

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Тетяна Коб (бокс), Юлія Ткач (вільна боротьба), Юрій Вандюк та Андрій Рибачок (веслування) захищатимуть честь держави на головних спортивних іграх європейського континенту, які стартують сьогодні у Білорусі.

На чемпіонаті світу ковельчани виборюватимуть ліцензії на участь в Олімпійських іграх-2020

На чемпіонаті України з веслування, який завершився у Дніпрі, з восьми стартів у чоловічому каное на різних дистанціях — сім перемог здобули ковельські веслувальники. Восьмий старт завершився “бронзою”.