1. Головна
  2. Новини
  3. На Ковельщині бомбардувальники Су-24М відпрацювали удари по наземних цілях ВІДЕО

На Ковельщині бомбардувальники Су-24М відпрацювали удари по наземних цілях ВІДЕО

У п’ятницю, 12-го липня, на авіаційному полігоні «Повурськ» у Ковельському районі бомбардувальники Су-24М Повітряних Сил ЗСУ відпрацювали пуски ракет по наземних учбових цілях. Повідомляє Kovel.tv з посиланням на організацію Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ»/Луцький Аероклуб «Крила Волині».

Працювали бомбардувальники Су-24М зі складу 7-ї Бригада Тактичної Авіації, яка базується у Старокостянтинові у Хмельницькій області. Авіаційна ракета Х-29 відноситься до класу ракет «повітря-земля» малого радіусу дії. Призначена для знищення військової техніки, оборонних споруд (опорні пункти, штаби, контрольно-спостережні пункти, тощо), об’єктів інфраструктури (мости, бетонні злітно-посадкові смуги), а також кораблів та суден водотоннажністю до 10 000 тонн.Відео знято на березі річки Стохід поблизу с. Черськ у Маневицькому районі активістом Організації Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ", жителем с. Черськ Тарасом Назаруком.


#ВійськовіНавчання #Безпека

Коментарі

Читайте також

На Поворському полігоні три дні триватимуть навчання авіації із застосуванням засобів ураження (бомбометання, пуски ракет)

На Поворському полігоні три дні триватимуть навчання авіації із застосуванням засобів ураження (бомбометання, пуски ракет)
Командування полігону застерігає мешканців Ковельського, Камінь-Каширського та Маневицького районів про небезпеку у зоні дії ураження вибухових речовин.

У Ковелі вручили почесні нагороди двом бійцям-добровольцям

У Ковелі вручили почесні нагороди двом бійцям-добровольцям
Відзнаки Командувача військ оперативного командування «Захід» отримали Богдан Бурачок та Олександр Калюжний за вагомий особистий внесок у справу національно-патріотичного виховання учнівської молоді.