1. Головна
  2. Новини
  3. 400 громадян звернулося у Ковелі для тимчасової зміни місця голосування на парламентських виборах

400 громадян звернулося у Ковелі для тимчасової зміни місця голосування на парламентських виборах

21 липня проводитимуться позачергові вибори народних депутатів України. 15 липня минув останній день звернення до органу ведення Державного реєстру виборців для тимчасової зміни місця голосування.

Як повідомили у Відділі ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Ковельської міської ради, для тимчасової зміни місця голосування на парламентських виборах у Ковелі звернулося 400 громадян. Серед них - ковельчани, які голосуватимуть за межами міста, а також мешканці інших населених пунктів, які під час виборів тимчасово перебуватимуть у Ковелі.

До попередніх списків виборців міста, які 9 липня були передані дільничним виборчим комісіям, внесено 49 тисяч 221 особу. Остаточні списки виборців ще готуються.

Якщо виборець виявив неточності у списку виборців, але пропустив строки подання (до 15.07.2019) відповідної заяви до ДВК або органу ведення Державного реєстру виборців, то він може це виправити звернувшись із позовом про уточнення списку виборців до місцевого суду до 18.07.2019 включно. При цьому судовий збір не сплачується. Таке рішення суду про внесення змін до списку виборців виборець має подати відповідній ДВК з 16.07.2019 до 21.07.2019 включно.

Нагадаємо, що у разі, якщо виборець вирішив голосувати поза межами свого виборчого округу, то він зможе отримати лише один бюлетень для голосування за партії, а бюлетень за кандидатів не отримає (так, якщо ви живете в Ковелі, а вирішили голосувати в Києві, то зможете підтримати лише партії).


#РеєстрВиборців #Вибори

Коментарі

Читайте також