1. Головна
  2. Новини
  3. По вулиці 40 років Перемоги, 11 у Ковелі реконструюють приміщення під амбулаторію сімейної медицини

По вулиці 40 років Перемоги, 11 у Ковелі реконструюють приміщення під амбулаторію сімейної медицини

По вулиці 40 років Перемоги, 11 у Ковелі проведуть реконструкцію нежитлового приміщення на першому поверсі 9-ти поверхового житлового будинку під амбулаторію загальної практики сімейної медицини Ковельського МТМО (до 250 відвідувачів у зміну).

Площа забудови після реконструкції складатиме 366,9 кв.м, площа мощення - 782,3 кв.м, площа озеленення – 33,3 кв.м. Для належного обслуговування відвідувачів медичного закладу передбачається проведення комплексного благоустрою території та влаштування паркувального майданчика на 8 машиномісць.

Нагадаємо, що реконструкція нежитлового приміщення по вулиці 40 років Перемоги, 11 проводиться за кошти Світового банку в рамках реалізації Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» Проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Передбачене співфінансування і з місцевого бюджету.

Громадські слухання з обговорення детального плану території реконструкції забудови по вулиці 40 років Перемоги, 11 відбудуться 30 липня 2019 року о 15.00 в каб. 316 Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Детальніше ознайомитись із містобудівною документацією можна на офіційному сайті Ковельської міської ради у розділі "Публічна інформація щодо містобудівної діяльності".


#КовельськеМТМО #Новобудова

Коментарі

Читайте також

Ковельчанам нагадали про необхідність щеплень дітям та підписання декларацій з лікарями

Ковельчанам нагадали про необхідність щеплень дітям та підписання декларацій з лікарями
Про посилення роботи з батьками щодо вакцинування дітей до початку навчального року та укладання угод з терапевтами, сімейними лікарями та педіатрами говорили сьогодні на нараді у Ковельському міськвиконкомі.

Ковельські лікарі дають рекомендації вагітним жінкам щодо вибору літнього відпочинку

Ковельські лікарі дають рекомендації вагітним жінкам щодо вибору літнього відпочинку
Літо - час відпусток та подорожей. Як спланувати цікаве та корисне дозвілля, який клімат обрати та яким видом транспорту краще скористатися, аби не завдати шкоди власному здоров'ю та майбутньому малюкові?