1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі оголошено конкурс на кращий бізнес-проект у сфері малого та середнього підприємництва

У Ковелі оголошено конкурс на кращий бізнес-проект у сфері малого та середнього підприємництва

Центр розвитку підприємництва Ковельського міськрайонного центру зайнятості оголошує конкурс «Кращий бізнес-проект» у сфері малого та середнього підприємництва.

Задля стимулювання ініціатив серед підприємців Ковеля, популяризації кращих бізнес-ідей, з метою подальшого розвитку малого та середнього бізнесу, виявлення найперспективніших бізнес-проектів, міська влада передбачила в бюджеті 2019 року 30 тисяч гривень на відзначення переможців конкурсу.

У конкурсі можуть брати участь суб’єкти малого та середнього підприємництва (фізичні, юридичні особи), зареєстровані у встановленому порядку на території м. Ковеля.

До участі допускаються бізнес-проекти за різними напрямками діяльності. Кожен має право подати одну пропозицію. Вони оцінюватимуться за такими критеріями: оригінальність та обґрунтованість ідеї, соціальна значущість, термін окупності, створення/збереження робочих місць, рівень (розмір) заробітної плати.

Документи приймаються центром зайнятості у робочі дні до 23 серпня 2019 року. Нагородження переможців відбудеться до Дня підприємця (1 вересня 2019 року).

Додаткову інформацію щодо конкурсу можна отримати у Центрі розвитку підприємництва при Ковельському міськрайонному центрі зайнятості.

Контактна особа: Чорний Олександр Васильович, начальник відділу активної підтримки безробітних Ковельського міськрайонного центру зайнятості.
тел. 50199, 71139, e-mail: 353@volsz.gov.ua


#ЦентрЗайнятості #МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також

Косметолігія, фотопослуги, вирощування лохини, збір безпечних відходів: ковельські безробітні отримали кошти на відкриття власного бізнесу

Косметолігія, фотопослуги, вирощування лохини, збір безпечних відходів: ковельські безробітні отримали кошти на відкриття власного бізнесу
Ковельський міськрайонний центр зайнятості надає одноразову грошову виплату по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Дослідниця фемінізму, гендерна експертка Української гельсінської спілки провела тренінг у рідному Ковелі

Дослідниця фемінізму, гендерна експертка Української гельсінської спілки провела тренінг у рідному Ковелі
Тамара Марценюк є кандидаткою соціологчних наук, доценткою кафедри соціології Національного університету "Києво-Могилянська академія". Вона народилася та навчалася у Ковелі. Сьогодні її знають в Україні та за кордоном. Про гендерну нерівність говорила з ковельчанами.