1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанка Тетяна Коб - перша українська жінка-боксер, яка виступила на Олімпійських іграх

Ковельчанка Тетяна Коб - перша українська жінка-боксер, яка виступила на Олімпійських іграх

«Українські левиці» стрімко здобувають популярність в Україні завдяки яскравим поєдинкам та неймовірним шоу-програмам у рамках боксерських вечорів.

Наступне спортивне шоу українська команда проведе в Одесі в місцевому нічному клубі «Red Line Club». Ліга жіночого боксу анонсувала дату проведення третього вечора боксу. Він відбудеться 1 серпня.

До складу команди «Українських левиць» увійшли найбільш титуловані представниці українського боксу. Серед них і ковельчанка Тетяна Коб, яка вийде на ринг у поєдинку проти суперниць збірної Румунії.

Нагадаємо, новий шоу-проект створений з метою показати Україні та світу, що жіночий спорт може підкорювати серця тисяч глядачів. У попередніх двох програмах змагань команди «Українських левиць» Тетяна Коб поступилася суперниці з Польщі (березень 2019 р., Львів), а у наступному бою (травень 2019 р., Вінниця) Тетяна перемогла боксерку з Білорусі.

Цього року Тетяна Коб удванадцяте стала чемпіонкою України. Це рекорд в історії українського боксу. Крім того, ковельчанка - перша українська жінка-боксер, яка виступила на Олімпійських іграх (2016 рік, Ріо-де-Жанейро). Тоді Тетяна посіла 5 місце.

Вболіваємо за ковельчанку та бажаємо перемоги!


#ТетянаКоб #ЧемпіонкаУкраїни #Бокс

Коментарі

Читайте також

Четверо ковельчан представлятимуть Україну на ІІ Європейських іграх в Мінську ФОТО

Четверо ковельчан представлятимуть Україну на ІІ Європейських іграх в Мінську ФОТО
Тетяна Коб (бокс), Юлія Ткач (вільна боротьба), Юрій Вандюк та Андрій Рибачок (веслування) захищатимуть честь держави на головних спортивних іграх європейського континенту, які стартують сьогодні у Білорусі.