1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі надрукували списки виборців для голосування

У Ковелі надрукували списки виборців для голосування

Сьогодні відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету міської ради надрукував списки виборців міста, які завтра, 18 липня, будуть передані дільничним виборчим комісіям. До них внесено 49 тисяч 43 особи. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради. 400 людей тимчасово змінили місце голосування.

Якщо виборець виявив неточності у списку виборців, але пропустив строки подання відповідної заяви до дільничної виборчої комісії (далі-ДВК) або органу ведення Державного реєстру виборців до 15.07.2019 включно, то він може це виправити звернувшись із позовом про уточнення списку виборців до місцевого суду до 18.07.2019 включно. При цьому державне мито не сплачується. Таке рішення суду виборець має передати відповідній ДВК до 21.07.2019 включно.

Якщо виборець несподівано захворів, що призвело до тимчасової нездатності самостійно пересуватися, то він може до 20.00 год. 19.07.2019 звернутися (особисто, поштою чи через інших осіб) до відповідної ДВК із власноручно написаною заявою про надання можливості проголосувати за місцем перебування з доданою до цієї заяви довідкою про стан здоров’я, яка підтверджує його нездатність пересуватися самостійно, виданою медичною установою (лікарнею, амбулаторією, ФАП, поліклінікою тощо). ДВК після обов’язкової перевірки відомостей заяви та довідки може включити виборця до витягу із списку виборців для голосування «на дому».

Якщо у запрошенні виборця є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, але він бажає проголосувати на своїй виборчій дільниці, то йому слід письмово або особисто повідомити про своє бажання відповідну ДВК до 12.00 год. 20.07.2019.

У день голосування (21.07.2019) будь-які зміни у список виборців вносяться виключно на підставі рішення суду. Також ДВК має право лише виправляти неточності та технічні описки в уточненому списку виборців - неправильне написання прізвища, імені, по батькові, дати народження, номера будинку чи квартири, якщо, незважаючи на такі технічні описки, є зрозумілим, що до списку виборців включено саме того виборця, який прибув на виборчу дільницю для голосування.


Поспішіть звернутись до Ковельського міськрайонного суду до 18.07.2019 включно, хто ще не внесений до списків виборців, реалізуйте своє виборче право.

Адреса місцевого суду, м.Ковель, вул.Незалежності, 15

Відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету
Ковельської міської ради
м.Ковель, вул.Незалежності, буд.73 (1-ий поверх, 112 кабінет. Тел. 61711)

#РеєстрВиборців #Вибори

Коментарі

Читайте також

400 громадян звернулося у Ковелі для тимчасової зміни місця голосування на парламентських виборах

400 громадян звернулося у Ковелі для тимчасової зміни місця голосування  на парламентських виборах
У разі, якщо виборець вирішив голосувати поза межами свого виборчого округу, то він зможе отримати лише один бюлетень для голосування за партії, а бюлетень за кандидатів-мажоритарників не отримає.